Modele - epilog :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Znalazłem to chyba Łada 3116.
  
 
Fleszer, oczywiście ten 3116 to niestety na razie jednak tylko prototyp, tak jak jest napisane w jego opisie na razie powstał tylko plastikowy szkelet. Nie wiadomo czy, i w ogóle wejdzie to do produkcji. Bliższy temu jest już tylnionapędowy kombiak 2151, który ma podobno wejść w przyszłym roku albo w 2007.
  
 
Cytat:
2005-04-09 22:30:21, Krzysztof-Fleszer pisze:
Prosta sprawa, chocbym tysiac razy przegladal internet, to zawsze cos przeocze, albo za tydzien bedzie cos nowego o czym ja nie wiem.


To nie tak, bo czemu Ty byś miał coś przeoczyć, a ja nie przeoczyłem i o każdym sportowym modelu coś napisałem? Po prostu trzeba przeglądać różne strony. Ja szczerze mówiąc na niektóre modele natknołem się przypadkiem - szukałem coś o jednym modelu, a tam przy okazji dowiedziałem się że istnieje jakiś inny model. No to o nim też od razu też napisałem na stronie bo jak mówiłem moja prezentacja ma być opisem wszystkich modeli z założeniem że absoludnie żaden nie mógł zostać pominięty. No a to że czegoś się dowiedziałeś - widocznie ja musialem trafić na obszerniejsze opisy. Generalnie jednak jesteś przykładem na to, że potrzebna jest jedna strona, gdzie są wszystkie modele i na jednej stronie masz prawie wszystkie potrzebne informacje, dzięki czemu tracisz mniej czasu na szukanie źródeł po światowych stronach. A tak możesz znaleźć dużo informacji w jednym, z resztą na wstępie tego wątku mówiłem, że po to właśnie zrobiłem tą stronę.
  
 
No to ja się wyłamie. Jestem pełen podziwu dla tych którym chciało się te texty tłumaczyć, wiem że to jest dość mozolne i trzeba ostro się skupić (mam koleżanke tłumacza) . Dla ciebie też nie zabraknie podziwu bo łazić po interku i szukać tych modeli to naprawde kupa roboty ale przydatnej. Oby kiedyś ta stronka była częścią strony klubowej, no to już by było super. Gratulacje.
  
 
Super, super, ale przydałoby się poprawić niektóre fotki przydałoby się poprawić, bo po zmianie wymiarów wydają się jakieś niekształtne.