Jakie radio?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej.
Zamierzam zmienić radio (mam kasetowe pioneera, może ktoś chętny ) i chciałbym teraz kupić jakieś na CD, najlepiej sony lub pioneera, ale w cenie gdzieś około 300-350zł, jakie byście polecili?
Może ktoś akurat ma do sprzedania?!
  
 
Cytat:
2005-04-11 14:09:10, Kielon pisze:
Hej. Zamierzam zmienić radio (mam kasetowe pioneera, może ktoś chętny ) i chciałbym teraz kupić jakieś na CD, najlepiej sony lub pioneera, ale w cenie gdzieś około 300-350zł, jakie byście polecili? Może ktoś akurat ma do sprzedania?!



Sony nie kupuj już lepiej Pioniera Ja proponuje tobie np.: JVC. Oczywiście jakbyś miał więcej funduszu to polecam ALPINE i CLARION
 
 
Nic dodac nic ująć.
Jest tylko jeden model Sony, który się do czegoś nadaje, ale jest bardzo trudny do kupienia i kosztuje zdecydowanie więcej niż chcesz zapłacić.
Jak najbardziej również polecam JVC - moim zdaniem najlepszy stosunek ceny do efektów grania.
Clariona i Alpinkę też warto polecać ale nie każdy model, no i np. Clarion ma zupełnie inne brzmienie niż JVC, ja przesiadłem się z JVC na Clariona i tęsknie za JVC, planuję znowu przesiadkę... Clarion jest zbyt "audiofilski" jak dla mnie Choć to tak naprawdę nie jest jeszcze sprzęt z górnej półki to ta liniowość i czystość dźwięku jest nie dla mnie, JVC potrafił więcej wykrzesać z głośniczków w górnym i dolnym zakresie częstotliwości, czyli niejako dźwięk był bardziej agresywny... ale mniej czysty...

Pozdr!
  
 
No jeżeli chodzi o sony, to myślałem o tej serii x-plode.

A co do tej oferty JVC, to przejżałem co ten gościu ma do sprzedania i wpadło mi w oko to radio: JVC
Czy warto je kupić?
  
 
Cytat:
2005-04-11 14:57:21, Kielon pisze:
No jeżeli chodzi o sony, to myślałem o tej serii x-plode. A co do tej oferty JVC, to przejżałem co ten gościu ma do sprzedania i wpadło mi w oko to radio: JVC Czy warto je kupić?



Nie ważne czy to x-plode ! Sony się nie kupuje A co do tego linku z JVC to nie wiele się różni o tego linku co ja dałem, ale ogólnie radio godne polecenia
 
 
Cytat:
2005-04-11 15:03:01, Norbert84 pisze:
Nie ważne czy to x-plode ! Sony się nie kupuje A co do tego linku z JVC to nie wiele się różni o tego linku co ja dałem, ale ogólnie radio godne polecenia



Tak, tak zgadza się, niewiele się różni o tego co dałeś, ale jakoś wygląd troszkę ładniejszy

A co do sony to myślałem nad tym Sony, ale jeżeli nie polecacie, to sobie daruje.
  
 
Dokładnie, Sony po prostu gra i to wszystko co można o nich powiedzieć dobrego
Jedyne Sony warte polecenia: C90 - sam nie miałem z nim do czynienia, ale jest przedmiotem wielu pochlebnych opinii wśród specjalistów...
Co do JVC to wszystkie grają bardzo przyzwoicie, pytanie tylko czego oczekujesz od radia, co powinno mieć, czy zamierzasz podpinać wzmacniacz, subwoofer itp...
  
 
zapraszam do poczytania tego forum... tu znajdziesz duzo wskazowek i porad co kupic...
  
 
Ja mialem Blaupunkta Essen cd33 i bylem z niego baardzo zadowolny zanim mi go nie wyniesli z samochodu Pozostal mi tylko panel... Bardzo mi sie podoba to radio pod wzgledem wizualnym, latwe w obsludze i przede wszystkim pokretlo volume a nie przyciski czego nie lubie... Chetnie bym kupil sam korpus teraz...
  
 
Cytat:
2005-04-11 20:59:52, Focus86 pisze:
Chetnie bym kupil sam korpus teraz...



Obsewrwuj cały czas allegro, może się trafi.
  
 
obserwuje
  
 
Cytat:
2005-04-11 21:02:05, Kielon pisze:
Obsewrwuj cały czas allegro, może się trafi.



Moze trafisz nawet na swoje.
  
 
Cytat:
2005-04-12 10:37:40, Voy pisze:
Moze trafisz nawet na swoje.


tyz mozliwe