Fiat Argenta - instalacja elektryczna - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Blady - ktoś obciął światłowód myśląc, że to zepsuty przewód, bo nie było w środku metalu.
  
 
Tu Maciek i tu Maciek , i ja też Maciek ... Czy 132/Argenta to takie Maćkowe auta

Cytat:
ktoś obciął światłowód myśląc, że to zepsuty przewód, bo nie było w środku metalu.


Ktoś obcioł światłowód nie myśląc potem kolejny , i kolejny i kolejny ..... potem włączył stacyjke i go oświeciło ??

  
 
Olo też miał 132 :(

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
O przepraszam ja mam na imię Piotr i też mam 132 więc nie maćkowe nie maćkowe........................
  
 
Cytat:
2003-02-18 12:23:11, SirNazgul pisze:
O przepraszam ja mam na imię Piotr i też mam 132 więc nie maćkowe nie maćkowe........................




A może chociaż masz na drugie Maciek
  
 
Cytat:
A może chociaż masz na drugie Maciek



A może na trzecie , albo sam masz "Maćka" , może chociarz w rodzinie ...

Cytat:
Olo też miał 132 :(



Olo nie smuć się , możeny Ci jakieś poszukać

Cytat:
Niewiedziałem że jest tu tylu posiadaczy fiatów 132/argenta. Także mam Fiata Argentę



A Twoja Argenta jeździ , stoi , czy jest cholowana Masz dostęp do części ?? silnik bez papierów , sama głowica skrzyna V z pionowym drążkiem , wspomaganie kiery , takie tam ??
  
 
Cytat:
2003-02-18 13:17:32, Blady pisze:

Masz dostęp do części ?? silnik bez papierów , sama głowica skrzyna V z pionowym drążkiem , wspomaganie kiery , takie tam ??



Kolego BLADY ale my nie propagujemy części (KRADZIONYCH).
  
 
Cytat:
Kolego BLADY ale my nie propagujemy części (KRADZIONYCH).



My znaczy kto ???

Czy silnik bez papierów = kradziony ??? Od kiedy ???
Bez papierów - z auta po złomowaniu , z niemiec ze szrotu , na każdym policyjnym parkingu gdzie rozbiera się auta można taki kupić - bez papierów bo powinien iść na przetop , ale mi by się przydał . Pisząc można kupić mam namyśli silnik bez num . nie DOHC z fiata , bo w mojej okolicu nie ma takich silników . Są 2 1.6 - ale drogie z papierami i niekompletne . Potrzebuje tanich części , pytam bo może kolega ma do takich dostęp - znajomy na szrocie , zaprzyjaźniony warsztat itp .
Niektórzy zajmują się sprowadzaniem aut na części - bez prawa rejstracji , (bez numerów) niemcy nie płacą za złomowanie a polacy cieszą sie z tanich części , i nie ma to nic wspólnego z kradzierzą .
Poza tym nie pytam o częsci do Polda czy BMW bo te mogą być kradzione , ale części do 28 letniego Fiata i co ktoś by kradł takie auto , rozbierał w dziupli i cieszył się bo klienci sami pchają się drzwiami i oknami ...
Mam nadzieje że mamy jasność - nie pytam o kradzione części bo nie pochwalam nakręcania sprężynki złodziejom , pytam o tanie używane części ze szrotu , których kolega i tak pewnie nie ma ....

Kolego SCHIL pozdrawiam was
  
 
Jakby ktoś reflektował Argente 2.0 16V, rozbita, silnik na chodzie, to jest do wzięcia w Legionowie za 1500 zł, napewno do stargowania.
  
 
Cytat:
2003-02-18 15:28:55, Blady pisze:

My znaczy kto ???

Czy silnik bez papierów = kradziony ??? Od kiedy ???
Bez papierów - z auta po złomowaniu , z niemiec ze szrotu , na każdym policyjnym parkingu gdzie rozbiera się auta można taki kupić - bez papierów bo powinien iść na przetop , ale mi by się przydał . Pisząc można kupić mam namyśli silnik bez num . nie DOHC z fiata , bo w mojej okolicu nie ma takich silników . Są 2 1.6 - ale drogie z papierami i niekompletne . Potrzebuje tanich części , pytam bo może kolega ma do takich dostęp - znajomy na szrocie , zaprzyjaźniony warsztat itp .
Niektórzy zajmują się sprowadzaniem aut na części - bez prawa rejstracji , (bez numerów) niemcy nie płacą za złomowanie a polacy cieszą sie z tanich części , i nie ma to nic wspólnego z kradzierzą .
Poza tym nie pytam o częsci do Polda czy BMW bo te mogą być kradzione , ale części do 28 letniego Fiata i co ktoś by kradł takie auto , rozbierał w dziupli i cieszył się bo klienci sami pchają się drzwiami i oknami ...
Mam nadzieje że mamy jasność - nie pytam o kradzione części bo nie pochwalam nakręcania sprężynki złodziejom , pytam o tanie używane części ze szrotu , których kolega i tak pewnie nie ma ....

Kolego SCHIL pozdrawiam was




Przepraszam źle to odebrałem, a co do części używanych to kolega sie myli, troszkę części mi zostało z silnika 1.5 +skrzynia.
  
 
Drogie Maćki i inii użytkownicy serii 132!

Moja Argenta jest aktualnie w remoncie (zaskoczył mnie mróz a wtedy jeszcze nie miałem garażu). Wspomnę tylko o tym że przygotowywuję stronę o 132 i argencie http://argenta.up.pl i może wspólnymi siłami coś zrobimy... A co do części mam dostęp do wszelkiego rodzaju części zwłaszcza 132/argenta. Jak coś to walcie smiało coś napewno się znajdzie.
  
 
To ja prosze o 132 ze wspomaganiem , el szyblkami , cichym mostem , skrzyniom V , silniczkiem w dobrym stanie (gaźnik), i blachom jak ser szwajcarski , oczywićie z dostawą do domu (Sosnowiec lub Olkusz) za około 500zł

  
 
Cytat:
2003-02-18 09:32:12, Blady pisze:
Tu Maciek i tu Maciek , i ja też Maciek ... Czy 132/Argenta to takie Maćkowe auta



I to by się zgadzało w 90 procentach - u mnie w 100%
  
 
Cytat:
2003-02-18 17:30:16, Maciek_czer pisze:
Drogie Maćki i inii użytkownicy serii 132!

Moja Argenta jest aktualnie w remoncie (zaskoczył mnie mróz a wtedy jeszcze nie miałem garażu). Wspomnę tylko o tym że przygotowywuję stronę o 132 i argencie http://argenta.up.pl i może wspólnymi siłami coś zrobimy... A co do części mam dostęp do wszelkiego rodzaju części zwłaszcza 132/argenta. Jak coś to walcie smiało coś napewno się znajdzie.



Argenta taka jak moja
  
 
Cześć!

"Argenta taka jak moja"

Przecież wiem zę taką Argentę masz! A widzę że obejrzałeś sobie stronę. Może Pomożecie???
  
 
Ja mam na dysku troche fotek Fiatów 132 i pare Argenty , posciągane z rużnych stron , więc nie wiem czy można to wykorzystać , Mam skany folderów Seata 132 - też sciągnięte z sieci .
Czy ten mail podany w kontakcie to do Ciebie ?
  
 
Cześć!

Czy ktoś wie ile nieszczęść może paść w ciągu dwóch dni???

Moja ilość to dwa: W czwartek jakieś ch..e włamali mi się do piwnicy i co?
Zaje..li całe pudła kartonowe. Ale co wnich było!! Jano jest mi strasznie głupio ale była wnich też cewka do Digiplexa, komputer od l-jetronica, moduł digiplexa, wiązki i kupa cennych klamotów (moduły, przekaźniki itd). Tylko naco tym złodzieją to jak w większości to klamoty do argenty. K...a!!
A drugie nieszczęście to to że wczoraj tj. w piątek z jednego twardego dysku w moim kompie poszedł dym, w rezultacie drugi zaniemówił i pracuję teraz na 125 Mb hdd i mam Windowsa95. Jak to wytrzymam nioe wiem. Krew mnie zalewa, ale najbardziej głupio mi jest wobec Janio. Jestem zły jak głodny wilk.



Acha byłbym zapomniał kumpel znany jako argenta_arti zajmujący się montażem silników DOHC fiata do FSO właśnie stracił zródło dostaw silników tak więc można uznać że wszystko co zostało napisane na ten temat na forum jest na jakiś czas nieaktualne (prawdopodobnie do maja). Blady mój mail aktualny to maciek_czer25@poczta.onet.pl z maila argenta@pf.pl korzystałem grzecznościowo, ale do maja chyba nikt nie odpowie na żaden mail który tam przyjdzie.
  
 
Cytat:
2003-02-22 21:42:30, Maciek_czer pisze:
Cześć!

Czy ktoś wie ile nieszczęść może paść w ciągu dwóch dni???

Moja ilość to dwa: W czwartek jakieś ch..e włamali mi się do piwnicy i co?
Zaje..li całe pudła kartonowe. Ale co wnich było!! Jano jest mi strasznie głupio ale była wnich też cewka do Digiplexa, komputer od l-jetronica, moduł digiplexa, wiązki i kupa cennych klamotów (moduły, przekaźniki itd). Tylko naco tym złodzieją to jak w większości to klamoty do argenty. K...a!!
A drugie nieszczęście to to że wczoraj tj. w piątek z jednego twardego dysku w moim kompie poszedł dym, w rezultacie drugi zaniemówił i pracuję teraz na 125 Mb hdd i mam Windowsa95. Jak to wytrzymam nioe wiem. Krew mnie zalewa, ale najbardziej głupio mi jest wobec Janio. Jestem zły jak głodny wilk.



To rzeczywiście przykre Maćku.

Teraz to złodziejstwo się tak rozpleniło, że chyba trzeba zostawiać w piwnicach trutki. Na przykład alkohol metylowy w butelce po markowej wódce. Albo suszone grzybki - muchomory sromotnikowe. Tudzież marynowane "wynalazki".
Słyszałem od wuja historię, że w ten sposób jeden z jego sąsiadów pozbył się złodziei.
Na zawsze

A co do cewki to się nie przejmuj.
Zdobyłem ją
Rozdzielacz zapłonu również.
Tylko, że aktualnie nie mam gdzie tego zmontować, bo w garażu jest naprawiana posadzka.
  
 
Cieszę się że zdobyłeś te elementy!!! Mam nadzieje że jak naprawisz argente to zrobimy zjazd starych fiatów (132 i Argenta)
  
 
Janio pewnie kupiłeś części maćka_czer .....................