[SPRZEDAM] b.rzadkie alu MOMO 13"z 1971r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z ciężkim sercem sprzedaję ozdobę mojego strychu
Komplet niezwykle rzadkich aluminiowych felg firmy MOMO dedykowanych marce fiat .
felgi są w rozmiarze 5,5x13 otwory 4x98. wszystkie felgi sa z roku 1971!!! felgi kilka lat temu bardzo starannie odrestaurowałem ..są w stanie idealnym: proste ,nie posiadaja żadnych skaz czy ubytków. polakierowane(w całości!!) zostały lakierem metalizowanym (srebro z lekkim błękitnym połyskiem) i dwiema warstwami lakieru bezbarwnego.Po restauracji nigdy nie zostały załozone na auto!! w komplecie z felgami są (niewidoczne na fotach)czerwone dekielki aluminiowe z logo FIAT. Felgi były podobno stosowane w modelach 124 spider na rynek USA widziałem tez takie na modelu Zagato.
cena wynosi 1500pln.ponieważ na forum zaglądam bardzo nieregularnie zainteresowanych prosze o kontakt mailowy bądź telefoniczny. loycar@epf.pl tel 0693128924




  
 
zejdź na ziemie sprejowane felgi za 1500 zł ja mam za 1200 zł rajdowe speedline z hf evo integrale fakt twoje felgi są rzatkie ale jak kupa chyba !!!!!!!! kurde jak taka kicha za 1500 to ile mogę brać za BBS z formuły ESTONIA 13/9 i 13/7 trzyczęściowe ze zmiennymi rantami są propozycje ?

[ wiadomość edytowana przez: bertonex dnia 2005-04-17 09:55:51 ]
  
 
Dżizus Krajsler!!!!!!!!
Cena z kosmosu!!!!!!!!!!
Ładne te fele, ale za 500 max mógłbym je wziąć, ale o 1000 więcej???!!!
Za taką cene ich nie sprzedasz.
Odejmij 800 i napisz, że do negocjacji, to może ktoś sie skusi.
Pooozdro
  
 
popieram jeszcze malowane...
ja kupilem funkiel nowki za duzo mniej i moge powiedziec ze sa zadkie ! bo takich nikt nigdy nie widzial i nie spotkal..
fele byly ponoc robione na zamowinie dla rajdowej 124 :>