Kto ma niepotrzebny koputer sterujacy praca silnika !!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
potrzebny mi jest komputer sterujacy praca silnikia obojetnie z jakiego samochodu moze byc uszkodzony jak cosbedziedzie wiedziec to napiszcie mi na gg 3212904


[ wiadomość edytowana przez: majer dnia 2005-04-13 22:29:35 ]
  
 
Majer może być z malucha ??
  
 
Kur..Wez mnie nie denerwuj to jest powazna sprawa a niebedziesz pier...mi to farmazony !!!!!!!!!!!
  
 
Kur**iac i przeklinajac na około chyba niewiele zdziałasz no chyba ze to taka taktyka ja osobiscie bym CIe olał i szukaj sobie dalej skoro to taka wazna sprawa ze od kur** dziamiesz
  
 
"Kur**iac i przeklinajac na około chyba niewiele zdziałasz no chyba ze to taka taktyka ja osobiscie bym CIe olał i szukaj sobie dalej skoro to taka wazna sprawa ze od kur** dziamiesz"
Nie mam zamiaru słuchac pouczeń jesli ktos sie wpiepsza w moje sprwy .Załoszyłem post mają nadzije ze ktos mi pomoze a tu rzeszowiak wyjeżdza mi z tekstem "czy moze byc malucha "Zastanów sie powaznie czy ja mam racje czy on to ze przeklinam to juz moja sparawa zreszta patrzac na posty nie tylko ja uzywam przekleństw tylko wszyscy a jak juz urzywam to stnanowczo ze skrutami bo kazdy czai o co biega .Wiec jaki sens jest sie kłucic mam racje .che tylko by ktosmi pomog a nie nabijał sie irobił sobie jaja .Niech dorosnie wreszcie a nie bedzie głupotami sie zjmował.
  
 
Ja bym Wam radzil nie tylko skonczyc z dziwnymi skrotami przeklenstw, ale tez czasami poogladac sobie slownik jezyka polskiego.

Remek Ty to widzisz i nie grzmisz??? .
  
 
Cytat:
2005-04-15 01:32:51, _Gallus_ pisze:
Remek Ty to widzisz i nie grzmisz??? .


Chyba przestał na to reagować, bo ile można

A jak się przeklina to albo poprawnie, albo używa się kulturalniejszych słów

  
 
Moze majer nie wie ,ze nowe wersje popularnych maluchow maja komputer , prosty bo prosty ,a nawet posiada zlacze diagnostyczne
  
 
Cytat:
2005-04-15 10:27:12, sq8jx pisze:
Moze majer nie wie ,ze nowe wersje popularnych maluchow maja komputer , prosty bo prosty ,a nawet posiada zlacze diagnostyczne



no masakra, nie wierze
  
 
masz racje sq8jx nie wiedziałem .Ale to nie oznacza ze nie mam racji .Wątpie w to szczerze ze maluch rzeszowiaka takie cuś ma .Mniejsza z tym ,wiec ktos ma taki komputer sterujacy praca silnika???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
nie wiem czy o taki komputer ci chodzi ale znalazlem na allegro takie cus
  
 
Tak własnie o ta kie cos mi chodzi dzieki bardzo
  
 
Cytat:
2005-04-15 14:22:08, MAJER pisze:
Tak własnie o ta kie cos mi chodzi dzieki bardzo


a nie ma za co
  
 
jak by ktos jeszcze cos znalazł lub ma takie cos to mi napiszcie pozdro!!!!
  
 
Cytat:
2005-04-15 13:26:45, MAJER pisze:
masz racje sq8jx nie wiedziałem .Ale to nie oznacza ze nie mam racji .Wątpie w to szczerze ze maluch rzeszowiaka takie cuś ma .Mniejsza z tym ,wiec ktos ma taki komputer sterujacy praca silnika???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ha teraz to kolegi nie rozumiem na poczatku piszesz ze chcesz komputer z jakiegos samochodu nawet uszkodzony. Wiec watpie zeby Ci ktos dał ze swojego dobry bo sam nie bedzie jezdził a ze moe przypadkiem rzeszowiak ma jakis na zbyciu od malucha z jakiegos innego silnika to nie znaczy ze musi miec w swoim autku bo pewnie jak by miał w swoim to za nic w swiecie by Ci nie oddał. Jestem tego przekonany. A i kolego jak juz ktos powiedział pisz gramatycznie i nie rob ortografów