Sprzedam swojego 128 sedan

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No niestety, musze się z nim rozstać, dwa auta są nie na moją kieszeń. Więc po krótce:

Fiat 128 CL rok produkcji styczen/luty 1977 III właściciel/ II w PL. 107 tyś km. półroczna instalacja gazowa, silnik 1150cm, 55KM, jednogardzielowy gaźnik Weber. Bezwypadkowy, nigdy jeszcze nie remontowany.

Auto zostało zakupione we Włoszek w 90 roku w komisie (benedetti - naklejka na szybie) i przyjechało do Polski. We włoszech zrobiono nim 60 tyś, tutaj reszte, pomijając mnie, właścicielami byli panowie w podeszłym wieku. Auto zostało upolowane przez znawce tematu.

Auto polecam, jest bardzo wdzięczne, zarówno do jazdy po mieście, jak i na trase. Tego modelu jest zdecydowanie mniej niż SL i 3p. Za kilka lat może być to niezły juz rarytas.

Do auta mam pół piwnicy częsci, blachy, deske rozdzielczą, długo wymieniac co jeszcze, jest wszystko co potrzebne do zrobienia z niego cacuszka. Potrzebne tylko chęci.

Wraz z pytaniami bede dopisywał opis.

Czekam na odzew tu, na gg 1009865, oraz mail mcqueen1@wp.pl

Fotki w profilu, za niedługo pokaże jak wygląda obecnie ma alusy...
  
 
W profilu aktualne fotki.
  
 
W sprawie cen prosze na priv. Uzalezniona jest ona od poziomu doposarzenia auta, ze sie tak ujme

W piwnicy leżą: 4 poszycia drzwi, para progów, tylnych błotników, maska (u mocha). Zderzaki chromowane z kłami, druga deska rozdzielcza, 3 komplety zegarów, tylne klosze, migacz/pozycja, pompa paliwa, reflektor, drugi komplet tapicerki drzwi, gumowe osłony półosi, plastikowe nadkola ochronne. I pewnie jeszcze troche o czym zapomniałem.

To może dopisze jeszcze o istotnej rzeczy - blacharce: Elementy nośne bez zarzutu, podłużnice nie tknięte, nadkola zabezpieczone. W podłodze 2 dziury (na płaskim elemencie, miejsce nie newralgiczne).
Elementy zewnętrzne: progi zdrowe, przednie błotniki ok, maski ok, drzwi wymagają ingerencji u dołu (patrz czesci dod.) to samo tyczy sie błotników tylnych. Pas przedni i tylny zdrowy.

  
 
Nadal aktualne! Auto ma swierzy legalny przegląd i tak samo OC.
  
 
Fiat 128 CL..