V-MAX

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
u kolegów z FSO znalazłem taki link do ciekawego artykułu.
TUTAJ możecie go przeczytać.
Czekam na wasze komentarze
  
 
Czytałem już wcześniej, Polakowi wystarczy zdjąć ograniczenie na wszytkich drogach, prawo jazdy dawać od 15 roku życia oraz broń bez pozwolenia i pozwolić jeździć po kielichu, a po roku spadnie bezrobocie o 70%, szpitale będą mniej zapchane, Skrzydlewska będzie łapki zacierać jak interes idzie dobrze, trzeba będzie wybudować kilka nowych cmentarzy, a może nawet powstaną nowe spalarnie zwłok, aby mijsca zaoszczędzieć, a przemysł motoryzacyjny będzie się rozwijał w zastraszającym tępie. Tak po 5 latach myśle, że będziemy już na takim poziome (zostaną tylki Ci normalni), że zbudujemy (jak to Wałęsa onegdaj powiedział) drugą japonie.
  
 
gdyby tak jeszcze byly u nas autostrady....
a'propos: wracajac z Wawy mijal mnie wariat. Jechal volvem z naczepa, firme pomine...Ja milaem na liczniku jakies 130 a on za mna, dlugimi we mnie i klaskonem. spieprzylem mu zdrogi i poszedl....ciekawe, ile ujechal....porypus doszczetny...
  
 
Tak już to widziałem - ciekawa sprawa szkoda że się do Polski raczej nie odnosi
  
 
Poczytajcie pod owym artykułem forum .Jaka ogromna dawka prymitywuzmu
  
 
Tak niestety to normalne w komentarzach do obojętnie jakich artykułów na dużych portalach internetowych
Wiekszość tych rzeczy piszą pewnie małe dzieci które nic innego zrobic w sieci nie potrafią - wiem co mówię sam mam takiego sąsiada w sieci co chyba nie zabardzo sobie zdaje sprawę że cały internet to nie jest tylko onet.pl