Nowy serwer ze strona klubowa. - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej chłopaki postanowiłem ze sie poświęcę jeśli chcecie to możemy za darmo ruszyć z nowym forum. Mam juz dedyka na serwerze zainstalowane forum na skrypcie przemo tylko odpowiednio pogrupować i możemy ruszać! Co wy o tym sadzicie???

PS. niestety bazy chyba nie da sie odzyskać więc będziemy musieli zacząć od początku

Jak coś to na priva
  
 
może wpierw strona klubowa. forum mamy póki co tu więc nie ma pośpiechu
  
 
zdecydowanie najpierw strona.
  
 
Dokłądnie ! forum jakośsobie ty funkcjonuje natomiast ze stronąjest gorzej! potrzebujemy chyba naprawde nowej strony ( chodzi mi o jej styl i zawartość) no i nie wiem jak z serwerem ale ten chyba może zostac?
Paweł
  
 
Forum mamy więc nie grzebmy w tym.
STRONA !!!!!! - to jest to czego potrzebujemy i na razie niczego więcej!!!!!
Po raz kolejny powtarzam: potrzebujemy czegoś co będzie działać, będzie przejrzyste, łatwe w obsłudze i niezawodne!!!! A nie potrzebujemy fajerwerków, wodotrysków i bajerów.
  
 
Dokladnie! prosta, czytelna i żywa stronka to jest to czego nam pottrzeba !
  
 
a tak sie dopytam... bardziej powazna czy bardziej zywsza? chodzi mi o kolorystyke powazna, to glownie biale, szare, ale tez i inne stonowane, subtelne dodatki itp. Czyli zeby dowiedziec sie na pierwszy rzut oka, ze to strona klubowa trzeba przeczytac logo A zywsze to cala reszta, a najlepiej to jaki kolor kojarzy sie z lada? jesli jest taki
z humelem mam nadzieje uda mi sie skontaktowac niebawem.
troche sie wydluzylo bo ostatni egzamin dopiero w piatek, ale potem juz bede mial czas.
  
 
Strona powinna być przejrzysta i nieprzeładowana jakimis duperelami typu zmieniające się banerki, animacje, strzelające wodotryski itp itd bo to tylko wkur... każdego kto ma nieco wolniejszy net czy gorszy komp.
Ma sie szybko ładować i być łatwa w nawigacji, prosta do edycji i uzupełniania. Proste, wyraźne i przejrzyste odnośniki, szybkie ładowanie sie itp.
No i ma wreszcie działać bo tak po prawdzie to od dwu lat praktycznie jesteśmy bez strony.
A kolor, to juz Twoja inwencja i Twoja wizja, no może poza oczojebnym różem majtkowym.
Pozdrawiam
Andrzej
  
 
pod słowami Andrzeja podpisuję wszystkimi czterema mackami.
  
 
Cytat:
2007-09-24 22:10:15, blaze1 pisze:
a tak sie dopytam... bardziej powazna czy bardziej zywsza? chodzi mi o kolorystyke powazna, to glownie biale, szare, ale tez i inne stonowane, subtelne dodatki itp. Czyli zeby dowiedziec sie na pierwszy rzut oka, ze to strona klubowa trzeba przeczytac logo A zywsze to cala reszta, a najlepiej to jaki kolor kojarzy sie z lada? jesli jest taki z humelem mam nadzieje uda mi sie skontaktowac niebawem. troche sie wydluzylo bo ostatni egzamin dopiero w piatek, ale potem juz bede mial czas.


udalo Ci sie ja od ladnych 2 tygodni przezywam remont w pokoju, domu.. wszedzie do netu wpinam sie tylko po to zeby sprawdzic poczte, w pracy nie mam czasu..

numer GG mozna tez znalezc w profilu - czekam na kontakt i mozemy ruszac..

pytanie: czy mozna posprzatac na serwerku po zawierusze ktora przeszla nad nasza stronka ?? Na serwerze jest mnostwo zdublowanych informacji i smieci..

info: nasze konto na superhoscie aktywne jest do 2008-04-28, mozna wiec spoookojnie budowac na nim aktualna stronke, a pozniej w miare zblizania sie do daty wygasniecia postarac sie o oferte na nastepny okres, lub tez kiedy bedzie ona niezbyt sadysfakcjonujaca - poszukac nowego hostingu i przeniesc wszystkie dane (tu oczywiscie deklaruje sie jako ochotnik)..

ide przestawiac meble - !%^@$&^!%@$&^
  
 
Cytat:
2007-09-25 19:42:19, humel pisze:
ide przestawiac meble - !%^@$&^!%@$&^



jakbys dal znac wczesniej to ja tu sie deklaruje jako ochotnik...
  
 
Sorry wielkie, ale uwzieli sie chyba na nas i nie puscili, wiec sesje koncze dopiero za 2 tygodnie. Ale powoli idzie do przodu
  
 
Panowie jak dla mnie wzorem przejrzystej i ladnie skomponowanej graficznie strony jest http://www.civic4g.pl/
To tylko moja skromna opinia ale strona LKP mogla by dazyc wlasnie w takim kierunku .
  
 
Przydalyby sie zdjecia slicznych (zeby nie mowic ladnych, bo wszystkie sa ladne ) lad, ktore moglbym zamiescic na stronie legalnie, czyli ze wyraza zgode na ich publikowanie w internecie i wykorzystywanie ich w projektach, edytowanie, rozpowszechnianie. Czyli najlepiej wlasne zdjecia. Najrozniejsze, z przodu, boku, z kata... A jesli ktos bawi sie w photoshopie lub programach podobnych, to najfajniejsze bylyby juz samochody wyciete z tla Kolor auta dowolny, najwyzej sie przemaluje
Aha - zeby byly w w miare dobrej jakosci, a przesylac mozna na mojego maila, ewentualnie podeslac linka do jakiegos imageshacka czy w jakikolwiek inny sposob.

pomozecie?

[ wiadomość edytowana przez: blaze1 dnia 2007-10-05 12:51:54 ]
  
 
pomozemy

  
 
Może prościej bedzie jak każdy z nas wyśle blaze1 swoj wlasny twardy dysk bo domyslam sie, że każdy z nas ma dysk zawalony zdjęciami Ład

blaze1 - mozesz poszukac fotek w watku pt. "Fotki" na tym forum + w dziale z naszymi samochodami.

A co do strony to marzy mi się, żeby każdy z nas zrobił zdjęcie swojej łady en face i zrobiło by sie z tego takiego genialnego flasha na strone główną. Czaicie o co mi chodzi? Tak, zeby jedno zdjecie przechodziło w drugie - tak płynnie. Fajna wizytówka klubu dla odwiedzajacych nasza strone. Niestety zupełnie sie na tym nie znam i nie wiem jak z wykonalnością takiego gadżetu.
  
 
Cytat:
2007-10-05 14:05:01, Leszek_Gdynia pisze:
Może prościej bedzie jak każdy z nas wyśle blaze1 swoj wlasny twardy dysk bo domyslam sie, że każdy z nas ma dysk zawalony zdjęciami Ład


Leszek_Gdynia - wiem, ale wlasnie mi chodzi o jakies naprawde ladne, takie reprezentatywne, co by moglby byc np. tuz przy samym logo. A wiadomo ze nie wszystkie sie nadaja (chociazby moja )

Cytat:
blaze1 - mozesz poszukac fotek w watku pt. "Fotki" na tym forum + w dziale z naszymi samochodami.


Do tego celu te maja za slaba jakosc. Do np. ponizszego flash'a by sie nadaly.

Cytat:
A co do strony to marzy mi się, żeby każdy z nas zrobił zdjęcie swojej łady en face i zrobiło by sie z tego takiego genialnego flasha na strone główną. Czaicie o co mi chodzi? Tak, zeby jedno zdjecie przechodziło w drugie - tak płynnie. Fajna wizytówka klubu dla odwiedzajacych nasza strone. Niestety zupełnie sie na tym nie znam i nie wiem jak z wykonalnością takiego gadżetu.


Czaje do wykonania jest oczywiscie, chociaz mnie to wszelkie flashobajery strasznie irytuja, no ale to tylko moje osobiste odczucie. Wykonac to to latwa sprawa, jednak nie dla mnie, bo macromedia flash nie posiadam, a niczego darmowego jeszcze (chyba) nic porzadnego nie ma.
  
 
Jak najmniej fleszów i nnych pierdołek - to ma być funkcjonalne i szybkie a nie zamulające komp komus ze starszym sprzętem czy wolniejszym łączem
  
 
Ewentualnie, żeby przy wejsciu na strone w nagłówku pokazywało się losowo zdjęcie jakiegoś klubowego auta. Ale ważne, żeby każdy zrobił takie samo zdjęcie swojej Ładziance, żeby był jakis porzadek.
  
 
I nikt nie chce miec swojego autka w naglowku? Ja moge zerznac naprawde eleganckie auta ze strony lady, nie wiem czy to foty auta z tasmy czy model 3d, ale i tak nie bedzie to legalne. A fotki w profilach sa za male, a i nie wszystkie (lady) sa tam w super stanie

losowo sie moze robic, to akurat jest najmniejszy problem, problemem jest brak zdjec.

[ wiadomość edytowana przez: blaze1 dnia 2007-10-10 15:41:16 ]