Nowy serwer ze strona klubowa. - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Troche mialem przerwy z praca nad strona, mialem niechciany format dysku i troche sie zeszlo zeby wszystko odzyskac ale juz leci. Nie mam czasu dokonczyc swojego cms'a, wiec doszedlem do wniosku ze najlepiej bedzie to funkcjonowac system blogow wordpress - skoro naprawde nie ma byc wielu dodatkow i innych pierdol, to to powinno sprawdzic sie wysmienicie, jest banalny w obsludze i bardzo wydajny i szybki. Mozna by zastosowac jeden z wielu systemow portalowych, ale je sie wykorzystuje na nieco wieksze projekty jak skoncze konfigurowac system to pokaze demo jak to wsyzstko wyglada i dziala.
  
 
Obiecalem to na wczoraj/dzis skonczyc, ale niestety nie mialem czasu! Czekam jeszcze na maila od humel'a, poprawie tlumaczenie bo nie jest kompletne, kilka szczegolow i mozna ruszac.
Zeby nie bylo ze tylko mowie to zamieszczam dwa screeny z aktualnych prac
darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków

P.S.
czy logo aby nie jest za duze? ja uzywam rozdzielczosci 1280x960 i dla mnie jest ok, a pod 1024x768 to kazda strona wydaje mi sie duza.

[ wiadomość edytowana przez: blaze1 dnia 2007-12-03 22:43:03 ]
  
 
super, czekamy!!!!!
  
 
Mozna tu obejrzec strone, brakuje tylko w sumie tresci: klik!

Napiszcie co poprawić, zmienić... Co z wygladem, interfejsem?
Jak juz (jeśli) Rada oficjalnie zatwierdzi to przekieruje adres
  
 
Szkoda ze nie mozna pozniej postow edytowac

Mam pytanie co do kategorii: nie ma chyba sensu robic oddzielnej dla np. 2108 i 2109, w koncu te auta sie roznia praktycznie liczba drzwi?
Wiec wszystkie schematy itd by sie powtarzaly, a po co robic zamieszanie. Moglby ktos podeslac liste wszystkich modeli lad, tak zeby mozna bylo je jakos sensownie pogrubowac jak napisalem wyzej.
  
 
wg mnie wystarczy:
klasyki (01-07)
samara (08-09)
211x
niva (klasyczna i chevrolet)
kalina, priora i nowsze
  
 
Cytat:
2007-12-17 14:42:57, Sp4rkY pisze:
wg mnie wystarczy: klasyki (01-07) samara (08-09) 211x niva (klasyczna i chevrolet) kalina, priora i nowsze



popieram.
ewentualnie w każdej kategorii zrobić podział na modele.
i tak idzie głównie o klasyki.
  
 
Przegladajac strone na www.ladaklub.pl otrzymalem komunikat
"Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować."
Czy strona dziala, a ja nie mam do niej dostepu ? Czy po prostu nie dziala ?

  
 
w wersji Sparky działa, tylko brakuje 3/4 materiału.
login i pas ten sam co na motonews.
ale ciebie nie ma na liście klubowiczów więc możesz nie mieć dostępu.
tylko nie pytaj mnie po jaką cholerę zablokowano dostęp do większośći strony, bo nie mam bladego pojęcia.
  
 
A jaki jest link do wersji Sparky ?
  
 
ten który podsałeś.
  
 
Ja ten caly material (chyba caly, wszystko z ftp) mam na swoim dysku. Troche tego jest, ale w strasznym balaganie, jak na razie to to wszystko porzadkuje.
Chyba, ze jest ktos chetny kto sie tym pozajmuje i wrzuci na www?

Ale szczerze powiem, ze jeszcze takiego balaganu na zadnym serwrze nie widzialem
  
 
www.ladaklub.pl
powoli, powoli...
  
 
Nareszcie się doczekaliśmy stronki hurrra
brawo, brawo, brawo - stronak idealna

  
 
no proszę... jak nie działało, to wszyscy krytykowali.
jak zadziałała, to cisza...


Blaze, dla mnie super. Szczekamy na aktualizację
  
 
Jaka cisza, jaka cisza - wszyscy siedzą na stronce
  
 
Mi się zjeb.... podoba. Prosta, przejrzysta (ale ładna) i o to chodzi!!!!. Teraz tylko czekam na recztę materiałów - co do tuningu i przede wszystkim z życia klubowego: spoty, zloty, relacje itp.
Ale jest fajna - taka jak powinna być!!!!
  
 
No strona ładna i jak na nasze potrzeby super. Aby jeszcze była aktualizowana w miarę na bieżąco.

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
Też mam taką nadzieję, że będzie często aktualizowana
W szczególności materiały dot. Samary
  
 
Genialna, super....Gratulacje.

DEx