Nowy serwer ze strona klubowa. - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co do aktualizacji: stopniowo materiałów będzie przybywać.
Nastęną część Blaze szykuje kole wtorku.
  
 
Do idealu jej jeszcze brakuje, no ale to sa sprawy ktorych glownie nie widac
Aktualizuje powoli, na razie tylko, bo sesje jeszcze mam. A i oczyszczenie z niepotrzebnych elementow starych tresci tez troche zajmuje.
  
 
Aktualnie robie sobie instalacje w samochodzie na takie przełączniki metalowe to moge skrobnąć jakiś art i zdjęcia porobić może się przyda :>
  
 
Cytat:
2008-01-27 14:19:36, Jubilerr pisze:
Aktualnie robie sobie instalacje w samochodzie na takie przełączniki metalowe to moge skrobnąć jakiś art i zdjęcia porobić może się przyda :>



jasne że się przyda. tylko w ten sposób możemy rozwijać stronkę.
  
 
Piękna strona, podoba mi się więcej...

I fajny schemat instalacji elektrycznej 2103, takiego jescze nie ma


[ wiadomość edytowana przez: Ladusa dnia 2008-01-29 18:34:47 ]
  
 

tego chyba nie ma na stronie, zrobić skan?
  
 
rób, co ma się książka marnować.
  
 
http://rapidshare.com/files/89439695/Ksi__261___380_ka.rar.html
to macie
  
 
fiu fiu... sie porobiło...
  
 
CZAD!!! Troche sie rozjeżdża w IE, ale i tak jest super!
  
 
Cytat:
2008-02-20 08:41:33, Leszek_Gdynia pisze:
CZAD!!! Troche sie rozjeżdża w IE, ale i tak jest super!



Racja, nie zauwazylem wczesniej, poprawie. BTW, zawsze komu moge, polecam zmiane przegladarki na inna niz IE

Jeszcze dojdzie troche zdjec, nie wrzucilem wszystkich ktore dostalem.
  
 
ŁADnie ŁaDnie oby tak dalej
  
 
Cytat:
2008-02-20 08:53:59, blaze1 pisze:
Jeszcze dojdzie troche zdjec, nie wrzucilem wszystkich ktore dostalem.



jasne że dojdzie... na razie sa fotki ze zlotów. a zostały jeszcze spoty, spontany i imprezy regionalne...
trochę tego będzie...


btw. na operze się nie rozjeżdża...
  
 
Cytat:
2008-02-20 15:47:16, Góral pisze:
jasne że dojdzie... na razie sa fotki ze zlotów. a zostały jeszcze spoty, spontany i imprezy regionalne... trochę tego będzie... btw. na operze się nie rozjeżdża...



Nie rozjezdza bo juz poprawione

A galerie klubowych aut takie z prawdziwgo zdarzenia beda? Takie jak na starej stronie?
  
 
Cytat:
2008-02-20 15:54:43, Leszek_Gdynia pisze:
A galerie klubowych aut takie z prawdziwgo zdarzenia beda? Takie jak na starej stronie?



Leszku, wszystko jest do zrobienia. Kwestia dostarczonych materiałów do publikacji
  
 
Cytat:
2008-02-20 15:47:16, Góral pisze:
jasne że dojdzie... na razie sa fotki ze zlotów. a zostały jeszcze spoty, spontany i imprezy regionalne... trochę tego będzie... btw. na operze się nie rozjeżdża...



kurtka dałem ciała, jeszcze nie wysłałem zdjątek z mrówek płytka leży ale nie za bardzo mam czas by podjechać na poczte ehhh
  
 
blaze, ten serwerek obsluguje jakies streamy wideo?? bo moznaby jeszcze filmy dorzucic
  
 
Mozna powspominac: http://ladaklub.pl/?cat=13

Szkoda ze nie ma wszystkich relacji... A w szczegolnosci z I zlotu.

W grudniu odwiedzin ladaklub.pl bylo srednio 133 dziennie, w styczniu 163 dziennie, w lutym 42 dziennie. Liczba odwiedzin gwaltownie wzrosla o ok. 40% w listopadzie.

kruchy_ezg: wideo tez i bedzie, ale byc moze nie na serwerze ladaklub.pl - powod to limit transferu, poki co to wykorzystywana jest zaledwie 1/6, ale jak rzuci sie wideo i rzuca sie ludzie, to nie wiem czy starczy

[ wiadomość edytowana przez: blaze1 dnia 2008-02-21 20:28:43 ]
  
 
Cytat:
2008-02-21 20:26:34, blaze1 pisze:
Mozna powspominac: http://ladaklub.pl/?cat=13 Szkoda ze nie ma wszystkich relacji...



ZAX, GDZIE RELACJA Z MRÓWEK?????????????
chociaż ty niewiele widziałeś spod maski...
  
 
Ja proponuje aby na stronie umieścić odnośniki do ciekawych filmików z Ladami z portalu YouTube. Każdy chyba ma tam jakiś swój ulubiony. W ten sposób (chyba) nasz transfer nie dostanie po czterech literach, co nie?? Czy się mylę??

DEx