Nowy serwer ze strona klubowa. - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No nic, myślałem, że pisząc "proste i nie przesadzone, a sama stronka fajna kolorystyke" zachwalasz ją, a nie krytykujesz - nie wczytałem się, i nie odnalazłem czeskiego wątku w Twojej wypowiedzi
no ale nie odbiegajac od tematu - to też jestem za tym, żeby nasza stronka nie waliła po gałach
  
 
Powtarzam, utworzenie tej "strony" zajeło mi 30 mniut, ktokolwiek robił kiedyś www wie, że przez ten czas to można sie po du@# podrapać a nie stworzyć coś pięknego. Cała ta strona to Tło, tabelka i dwa przypadkowe obrazy. Pokazałem to bo nie chciałem, żeby wyszło, że krytukuje (choć tak nie jest) a nic nie robię. Miałem przysiąść i zrobić jakiś poważny projekt, ale po co ? Napracuję się tylko a i tak nic z tego nie będzie.
Wg mnie nowa strona powinna być:
-w kolorach stonowanych (pastele) ale nie szare, bure mogą być stalowe, grafitowe
- łatwa nawigacja
- strona główna - tylko menu, logo, małe zdjęcie, żadnych informacji, może jedna mała animacja
- bez ramek
- linki do innych stron w nowym oknie
- troszkę skryptów
- skromniejsza galeria ( w którejś galeri jest chyba z osiem prawie jednakowych zdjęć jak ktoś na zlocie rzuca chyba kołem zamachowym i to koło tak leci i leci i leci...)
np. ta stona jes dla mnie dobra:

2108 - Ukraina

Jeszcze pare takich moich postów i każdy pomyśli, że wiecznie mi coś nie pasuje


[ wiadomość edytowana przez: kubik_44 dnia 2005-05-02 16:34:51 ]
  
 
strona z linku jest strasznie mroczna.

Kubik, jak masz pomysły to rozmawiaj z Humelem, może wykorzysta twoje sugestie. daj mu tylko trochę czasu na uruchomienie wszystkiego.
  
 
W ŻADNYM WYPADKU NIE NEGUJE PRACY HUMELA !!!

I nie wtącam się komuś w pracę, jeśli robi sam to niech robi, niech zrobi i za pół roku.
  
 
Cytat:
2005-05-01 18:41:44, kubik_44 pisze:
Czy ta aktualizacja strony ma polegać tylko na przeniesieniu plików na nowy serwer i dodanie kliku fotek do galerii ? Myślałem, że strona graficzna zostanie całkowicie zmieniona.



to jak nazwiesz tę wypowiedź?
albo masz jakieś pomysły i chcesz się nimi podzielić, albo powyższa dyskusja nie miała żadnego sensu...
  
 
Tą wypowiedź nazwę pytaniem o dalsze losy strony, bo myślałem że strona graficzna zostanie jednak zmieniona, ale skoro nie to nie. Humel nie ma tutaj nic do rzeczy, został poproszony o przeniesienie strony na nowy serwer więc to robi. A ja pytam tylko o dalsze losy strony, bo jak widać z poprzednich wypowiedzi parę osób ma jednak inną wizje strony. I żeby nie było wątpliwości do pracy Konriii'ego też nie mam zastrzeżeń, strona jest po prostu mocno nieaktualna. Zagadzam się również że powyższa dyskusja nie ma sensu.
  
 
hmmm... co oznacza że Humel nie ma tu nic do rzeczy? wyraził chęć zajęciem się stroną klubową nie tylko w celu jej przerzucenia z serwera na serwer, ale również prowadzenia prac nad jej aktualizacją i modernizacją. robi to zgodnie ze swoimi możloiwościami, umiejętnościami i wyobraźnią. jedyne "wytyczne" to takie że strona ma być przyjazna i funkcjonalna. Humel jest webmasterem strony klubowej i jeśli masz jakieś pomysły lub/i uwagi rozmawiaj własnie z nim.
  
 
Już nie wiem jak mam prościej napisać, że osoba Humela jest poza tematem, o nic nie obwiniana ani w niczym nie negowana.

A to że Humel nie ma tu nic do rzeczy oznacza, że nie rozmawiamy o tym co robi Humel tylko o tym jak ma wyglądać strona. Właściwe to ja już skończyłem rozmawiać.
  
 
Cytat:
2005-05-02 21:09:48, kubik_44 pisze:
Już nie wiem jak mam prościej napisać, że osoba Humela jest poza tematem, o nic nie obwiniana ani w niczym nie negowana. A to że Humel nie ma tu nic do rzeczy oznacza, że nie rozmawiamy o tym co robi Humel tylko o tym jak ma wyglądać strona. Właściwe to ja już skończyłem rozmawiać.



ja nie twierdzę że ty kogoś obwiniasz. i nie wiem jak prościej napisać że Humel od teraz zajmuje się stronką pod każdym względem, również wyglądu. może zmieni jej wygląd może nie, pewnie ma jakąś swoją wizję. I pewnie bardzo chętnie wysłucha wszelkich sugestji, podopowiedzi, pomysłów itd. potem cośzrobi (albo nie), potem nam się spodoba lub nie. jeśli nie, to dalej będziemy szukać złotego środkana trafienie w nasze gusta...
  
 
milo mi ze wszyscy sie mna tak interesuja )
wczesniej napisalem juz co chcialbym zrobic.. i jak.. wiec nie bede sie powtarzal bo to juz zostalo napisane...

czekam na domenke.. i doczekac sie nie moge...
  
 
chcialbym poinformowac ze dzisiaj o godzinie 11 dane naszej nowej domenki zostaly zarejestrowana przez administratora domeny "pl"..

czas propagacji (czyli iformowania sie serwerow DNS o nowym wpisie) wynosi min. 24h... choc z reguly jest to realizowane znacznie szybciej

zobaczymy
  
 
no to pięknie
  
 
Humelku, mam pytanko, kiedy przewidujesz uruchomienie stronki? I kiedy mozna podsyłac Ci jakieś materiały. Oczywiście nie popędzam Cię

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
domena ladaklub.pl juz dziala

jako ze dzisiaj jestem w pracy do 23 nie bede w stanie wprowadzic wszystkich poprawek.. dokoncze jutro, i pod wieczor powinno wszystko ruszyc...

andrzej: co do materialow mysle ze spokojnie mozna podsylac
  
 
Oooo - jak jestes w pracy to pozdrow te marudy z K&N

A domenka śmiga że az miło
  
 
Cytat:
2005-05-04 17:58:04, humel pisze:
andrzej: co do materialow mysle ze spokojnie mozna podsylac


Wysłałem Ci na mail'a z profilu
Pozdrawiam
Andrzej

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cieszę się niesamowicie!!!!Dzięki Humel
To co???mogę powiedzieć Konradowi żeby wywalił stronę z tego drugiego serwera czy jeszcze nie????
To trzeba oblać:
Andrzej - czyżbyś napisał już realcję z wczorajszego spociku youngtimer????
Paweł
  
 
Cytat:
2005-05-04 21:19:27, Pawel_66 pisze:
Cieszę się niesamowicie!!!!Dzięki Humel To co???mogę powiedzieć Konradowi żeby wywalił stronę z tego drugiego serwera czy jeszcze nie???? To trzeba oblać: Andrzej - czyżbyś napisał już realcję z wczorajszego spociku youngtimer???? Paweł


No przecież, nieco przeregagowałem i rozszerzyłem notkę tą którą wczoraj zamieściłem w wątku o spotach krakowskich.
Co do wywalenia ze serwera to myślę że można tyle żeby zrobił jednocześnie przekierowanie z domeny clublada.of.pl na nową stronkę bo jednak sporo osób wchodzi tym adresem
Andrzej


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-05-04 21:36:27 ]
  
 
niech jeszcze przez jakiś czas nie rusza. póki Humel nie uruchomi całej strony na nowym serwerze. bo nie wszystko jeszcze działa.
  
 
OK - jeszcze zostanie i powiem mu żeby zrobił jak mówicie
- Andrzej ... a gdzie jest na nowej stronie ta relacja