Nowy serwer ze strona klubowa. - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-05-04 21:44:10, Pawel_66 pisze:
OK - jeszcze zostanie i powiem mu żeby zrobił jak mówicie - Andrzej ... a gdzie jest na nowej stronie ta relacja


Przecież dopiero wysłałem - Humel dopiero musi ją umieścić na stronce.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
A co powiecie na takie FAQ - jak na stronie volvo?
Można by właśnie tam takie tematy zamieścić - jak i pkt. np. dotyczący tuningu - tak, żeby nowi członkowie klubu mogli tam znaleźć wątki na stronie klubowej odnośnie tuningu poszczególnych modeli
Jak i inne wątki można by u nas zawrzeć - np. wątek sklepów - przeciez one się u nas nie zmieniają i można by napisać co i gdzie można kupić
edited
Można też by coś takiego zrobić jak jest na stronie volvo/saab'a
tzn:
"[Kupuję samochód]
Chcesz kupić Saaba lub Volvo, a nie bardzo wiesz, na co powinieneś zwrócić uwagę oglądając samochód?
Informacje zamieszczone na stronie pomogą Ci rozwiązać takie problemy."
wszystko to są oczywiście propozycje, a nie narzucanie komuś swojego zdania


[ wiadomość edytowana przez: MikeB dnia 2005-05-05 14:24:32 ]
  
 
Humel - podeślij Konradowi( Konrii- mój syn) namiary na serwer - bo podobno nie moźna robić bezpośredniego przekierowania z domeny na domenę - Ja się na tym w każdym razie nie znam
Ale jak tak zrobi - to of pl może nam całkiem sklasować starą domenę clublada.of.pl i wszelkie stare namiary przestaną być w ogóle aktualne
paweł
  
 
Myślę że trzeba ją zostawić bo kupę ludzi wchodzi na strone włąsnie tą domena, ponadto ten adres mamy na naklejkach klubowych, koszulkach itp. Dopiero jak będziemy robić nowe gadżety to się będzie drukowac z nowym adresem

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Konrad ostatecznie porobił przekierowania ze wszystkich dotychczasowych domen na nową - ladaklub.pl.
tak więc..ostatecznie zakończył dwuletnią chybaq działalność webmastera ( w ostatnim okresie właściwie ze względów osobistych w ogóle nic nie mógł na tamtym serwerze robić)
a strona z niego już jest własciwie usunięta.
paweł


[ wiadomość edytowana przez: Pawel_66 dnia 2005-05-06 23:55:13 ]
  
 
Cytat:
2005-05-06 21:48:54, Pawel_66 pisze:
Humel - podeślij Konradowi( Konrii- mój syn) namiary na serwer - bo podobno nie moźna robić bezpośredniego przekierowania z domeny na domenę - Ja się na tym w każdym razie nie znam Ale jak tak zrobi - to of pl może nam całkiem sklasować starą domenę clublada.of.pl i wszelkie stare namiary przestaną być w ogóle aktualne paweł


Pawel: hehe - wiem ze Konrii to rodzinka Jesli chodzi o domenke sprawdzalem i w *.of.pl czyli tam gdzie mamy to przekierowanie , mozna wprowadzic zmiany tak, zeby adres www.clublada.of.pl kierowal do strony ladaklub.pl - kwestia edycji...

Do wszystkich.. jestem w trakcie poprawiania plikow.. jest tego tak duzo ze dzis juz sie poddaje ) poprawilem juz ok 3000 nazw.. robota dla glupiego niestety, ale pomaga TC... bez tego wszystko trwaloby kilka tygodni...

Jutro dalsza jazda...

Dla zainteresowanych, podaje ilosciowa zawartosc naszej strony...
- łączna ilość plików: 15891
- ilość wszystkich folderów: 520
- zajmowane miejsce: 536,96 MB

Tak na oko ok 10000 tys plikow zostalo do przejzenia... Oooooo fuck )))



[ wiadomość edytowana przez: humel dnia 2005-05-07 00:05:54 ]
  
 
Muszisz robić to sam???może znjadzie się jakiś pomocnik?? jesli to otczywiście mozliwe - żebyś się nie zniechęcił na samym początku
Paweł
  
 
Cytat:
2005-05-07 00:26:47, Pawel_66 pisze:
Muszisz robić to sam???może znjadzie się jakiś pomocnik?? jesli to otczywiście mozliwe - żebyś się nie zniechęcił na samym początku Paweł


heheh.. spokojnie idzie mi to dziebko slamazarnie.. bo trzeba wejsc do kazdego katalogu i niestety w kazdym znajdzie sie plik ktory w nazwie lub rozszerzeniu ma duza literke.. to strasznie upierdliwe jutro skrobne sobie makro ktore zrobi to za mnie... moze w ten sposob bedzie szybciej...
  
 
poprawilem juz chyba wszystko

prosze wszystkich o przegladniecie strony - przetestowanie - i podeslanie uwag (niedzialajace linki, nie pojawiajace sie obrazki itp) na priva...


LADA KLUB POLSKA

nie dziala na razie dzial download - wiec jesli mozna nie bierzcie go pod uwage w testach..



pozdrawiam

Lukasz


[ wiadomość edytowana przez: humel dnia 2005-05-07 17:32:09 ]
  
 
Galeria -> Samochody klubowe - nie wiadać kilku fotek dla poszczególnych galerii klubowiczów na stronie 1,4, 5, 6, 8 i 9.

Pozatym chyba all ok.
  
 
Cytat:
2005-05-07 17:46:38, Leszek_Gdynia pisze:
Galeria -> Samochody klubowe - nie wiadać kilku fotek dla poszczególnych galerii klubowiczów na stronie 1,4, 5, 6, 8 i 9. Pozatym chyba all ok.


sprawdz teraz...
  
 
  
 
Obrazki w dziale tuning i w dziale humor nie działaja. to samo w "archiwum" z głównej strony, dział download, część fotek w spotach lokalnych, fotki dział rajdy, obrazki w "gadżety" i zmień sobie maila w kontakcie bo wciąż jest Konrada
Pozdrawiam
Andrzej


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-05-07 22:14:18 ]
  
 
Cytat:
2005-05-07 22:10:38, andrzej_krakow pisze:
Obrazki w dziale tuning i w dziale humor nie działaja. to samo w "archiwum" z głównej strony, dział download, część fotek w spotach lokalnych, fotki dział rajdy, obrazki w "gadżety" i zmień sobie maila w kontakcie bo wciąż jest Konrada Pozdrawiam Andrzej [ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-05-07 22:14:18 ]


tak, tak.. zostal mi jeszcze jeden etap.. przegladniecie wszystkich pllikow html pod wzgledem wielkosci literek (szczegolnie plikow graficznych), i linkow... ale spokojnie - to tylko 120 pliczkow

jutro powinno byc zrobione...

P.S. Andrzej: twoja relacja wraz ze zdjeciami Pawla zostala juz zamieszczona Sprawdz czy moze tak byc...
  
 
Cytat:
2005-05-07 22:35:15, humel pisze:
P.S. Andrzej: twoja relacja wraz ze zdjeciami Pawla zostala juz zamieszczona Sprawdz czy moze tak byc...


Super, ale mam kilka sugestii :
@ coby tekst był równany do lewego marginesu - jest czytelniejszy
@ żebyoprócz strony głównej relacja (opis) był w dziale relacje a fotki osobno, np w dziale spoty lokalne - a pod relacją był tylko do nich link, tak jak było dotychczas
Bo na razie relacja jest tylko na stronie głównej a nie ma jej w tych działach.
I to samo można by zrobić z relacją Zax-a ze zlotu mikorzyńskiego.
Ale powtórzę - extra że ruszyłeś stronkę
Pozdrawiam
Andrzej

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Extra Humel - strona chodzi! To Najważniejsz
myslę ,że to może zmobilizuje nas do pisania na stronkę wreszcie!!!!Przydałyby się takie podstawowe rzeczy - jakie felgi od strzału pdchodzą do łady(z innych aut oczywiście) jakie dystanse itp itd ( wtedy łatweij będzie odesłać kogoś po informacje no i oczywiście jeśli ktoś zrobi coś cieakwego ze swoim autem to też czekamy na rwealcje ze zdjęciami. Informacje o imprezach tez by suię przydały - chocpodejrzewam,że Humel na nadmiar wolnego czasu narzekał nie będzie...
Paweł
  
 
Cytat:
2005-05-07 22:45:40, andrzej_krakow pisze:
Super, ale mam kilka sugestii : @ coby tekst był równany do lewego marginesu - jest czytelniejszy @ żebyoprócz strony głównej relacja (opis) był w dziale relacje a fotki osobno, np w dziale spoty lokalne - a pod relacją był tylko do nich link, tak jak było dotychczas Bo na razie relacja jest tylko na stronie głównej a nie ma jej w tych działach. I to samo można by zrobić z relacją Zax-a ze zlotu mikorzyńskiego. Ale powtórzę - extra że ruszyłeś stronkę Pozdrawiam Andrzej



hehehe.. jak Pan sobie zyczy ) ale co do tych relacji to ja nie widze zeby kiedykolwiek tak bylo.. )
  
 
A u mnie nie wyswietla sie zadna grafika, wszedzie tylko X!
  
 
Cytat:
2005-05-08 16:38:14, krycho pisze:
A u mnie nie wyswietla sie zadna grafika, wszedzie tylko X!


sprobuj usunac wszystko z Temporary Internet Files..powinno zadzialac..
jaka masz przegladarke, jaki system...

wczoraj sprawdalem stronke pod Netszkapą, Mozilla, i Firefoxem linuxowym... sam korzystam rowniez z firefoxa, tyle ze windowsowego.. i wszystko dziala...
  
 
Cytat:
2005-05-08 17:03:15, humel pisze:
sprobuj usunac wszystko z Temporary Internet Files..powinno zadzialac.. jaka masz przegladarke, jaki system... wczoraj sprawdalem stronke pod Netszkapą, Mozilla, i Firefoxem linuxowym... sam korzystam rowniez z firefoxa, tyle ze windowsowego.. i wszystko dziala...



Nic nie dało. Mam taki sam objaw jak kolega.
System: Win XP Pro SP2
Przeglądarka: IE 6.0, SP2

Zapomniałem dodać, u mnie taki objaw jest od paru dni... Myślałem, że po prostu coś tam poprawiasz jeszcze, dlatego nie alarmowałem wcześniej


[ wiadomość edytowana przez: mcbrain dnia 2005-05-08 17:27:43 ]