Po godzinach !!! (OFF TOPIC CHAT) vol. 2 - Strona 34

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hehe...dzisiaj mija rok mojej przynależności do klubu Kurdę jak ten czas zapie....
  
 
Cytat:
2008-01-05 19:07:31, Witek pisze:
Miałem pokazać odśnieżarkę



Ale ją wypolerowałeś
Wypas
A przydała się chociaż raz w tym roku ?
  
 
Oj sprzydała się sprzydała teraz tez sie przydaje bo sypie
  
 
No nie wierzę, że nikt nie skomentował pierwszego w tym sezonie wyścigu F1 .... , wielki żal, że zaczął tak dobrze, a skończył tak ... fatalnie. 23 lata, praktycznie u szczytu kariery i taka klęska .... drugi sezon gdy problemy techniczne zapobiegają zwycięstwom, czy to początek złego - czy koniec dobrego? Jak myślicie, jakie czynniki mają tu największe znaczenie?
  
 
Cytat:
2008-03-16 22:59:21, Bolls_no1 pisze:
Jak myślicie, jakie czynniki mają tu największe znaczenie?


Kraj pochodzenia...
  
 
Zmiana taktyki w trakcie wyścigu... dziwna sprawa, Niemcowi zostawili zaplanowaną taktyke i sprawdziła sie... Mam nadzieję, że opuści Roberta pech podbudowały mnie wyniki z kwalifikacji... trzeba być dobrej myśli...
  
 
Robert chyba robi za królika doświadczalnego ale cóż zobaczymy co dalej wg. mnie zaczyna się zmiana warty w F1: Raikkonen słabo, Alonso bez rewelacji, Massa całkowita porażka (powinni się go pozbyć i Roberta przyjąć)
  
 
rok temu (poza zwycięstwem Kimmiego w 1 GP) Ferrari też słabo jechało, a jednak później wywalczyli, więc to na oceny jeszcze za wcześnie
  
 
no cos z Kubica robia niedobrego. Wyglada na to jakby był kierowca testowym i sprawdzał różne "dziwne taktyki"
  
 
Moim zdanei poprostu nie sa w stanei dobrac taktyki do jazdy Kubicy jest on ze tak powiem za dobry Dlateog mzoe jakby jezdzil tak jak mu sie podoba osiagałby jeszcze lepsze wyniki Bo chłopak naprawde jest utalentowany.

To tylko moje skromne zdanie.
  
 
Trzeba jeszcze dodać, że F1 nigdy nie była sportem sprawiedliwym. Zawsze dominowali "lepsi technicznie".
  
 
No i mamy podium, brawo
  
 
Mamy mamy dobrze jechal inni popełnili błędy więc był 2

Ale upocił sie przy tym jak ......

Co tam takiego męczącego??(joke)
  
 
Ktoś był na piłce życzeń w Krakowie? jeśli tak prosimy fotki
  
 
Apropo Piłki.
Jak wiecie w najbliższą niedzielę(25-05-200 Piłka życzeń będzie stacjonowała w Łodzi.
Fajnie by było gdyby kilka osób z HFP się pojawiło. Jeżeli ktoś planuje być to dajcie znać Pani Katarzynie Kaszubkiewicz z HMP. Szczegółowe informacje znajdziecie pod nr. telefonu
(022) 645-17-00
Zawsze to jakaś reklama dla klubu.


PS. Newsa sponsoruje Gadiemus
Pozdrawiam
Brt

  
 
Ktos byl na Piłce życzen w Łodzi?

Ktoś się wybiera do Warszawy? Można by się spotkać przy okazji i wspólnie wesprzeć naszych.
  
 
Byłem na piłce 2 lata temu (Mistrzostwa Świata 2006) no i spotkaliśmy się w grupce krakowskich HFP. Przy okazji pogadałem z vice dyrektorem HMP (z Korei ;p).

W tym roku niestety nie mogłem się pojawić ale koledzy w Krakowie mi przynieśli smyczke i logo ;p no i podobno chilllllliderki są fajne ;p Więc polecam ;p
  
 
A tutaj wcale nie ma martwej ciszy No i fajnie może trzeba będzie stare forum przeprosić
  
 
Co masz na myśli z tym przeprosić?
  
 
O widzę że stare Forum jeszcze nie umarło