Po godzinach !!! (OFF TOPIC CHAT) vol. 2 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-05-17 12:55:36, speedmaster pisze:
hehe i wstręt minął i przesiadasz się na stałe na komunikację miejską



To nie wiedziałeś, że w Radomiu jeżdżą autobusy z nalepką HFP ?

Jarku, podaj koniecznie nr autobusu
  
 
Cytat:
2005-05-17 20:55:06, Bolls_no1 pisze:
To nie wiedziałeś, że w Radomiu jeżdżą autobusy z nalepką HFP ? Jarku, podaj koniecznie nr autobusu


nie wiem czy nie dostanę po uszach za reklamę? , autobus linii 13, podobno w charakterze kierowcy zatrudniona jest tylko jedna pani, ale jaka!!!
jak ją spotkam to zapytam czym jeździ prywatnie, bo autobusem powozi super, może do HFP wstąpi?
  
 
Od kiedy się stałeś miłośnikiem zmasowanego transportu ?
Czyżby ta pani miała na ciebie taki wpływ?
  
 
Cytat:
2005-05-18 08:22:37, Bolls_no1 pisze:
Od kiedy się stałeś miłośnikiem zmasowanego transportu ? Czyżby ta pani miała na ciebie taki wpływ?


ostatnio cienko u mnie z kasą, przodkowie, owszem....... tytuły zostawili , ale o pieniądzach........ zapomnieli ;
a ta pani.....?
chciałem tylko poprawić wizerunek klubu

a w tej chwili właśnie wybieram się na drugi w tym miesiącu długi weekend...........aż do 29 maja leżę bykiem

[ wiadomość edytowana przez: Jarek_2 dnia 2005-05-19 13:41:24 ]
  
 
a ja dzis zabalowalem i jest mi fajnie hehheh
  
 
ostatnio więcej balujesz a forum nie pilnujesz
  
 
tak jakos wychodzi ale sie poprawie
  
 
Dzisiaj coś mnie skusiło żeby sprawdzić filtr powietrza i wstyd powiedzieć chyba przeoczyłem jego wymianę. Zapaskudzony jakby go ze śmietnika wyciągnął. Solidnie przedmuchałem i jutro jadę kupić nowy. Ciekawe jak to się na spalaniu odbije.
  
 
Dzis frekwencja dopisuje

Zalogowani na forum (12):
(tylko Hyundai FanKlub Polska) Bolls_no1 - Dawciol - HIN - Muczki - noras - picasso - schuberth - snoopi - speedmaster - speedmasterka - termos - Tomi_Li

[ wiadomość edytowana przez: Dawciol dnia 2005-05-23 21:59:39 ]
  
 
i jak tu sie nie wkurw.... jakieś 5 tyg temu odebrałem Lantrę od lakiernika bo ktos mi przerysował całą prawą stronę a dziś dostało sie lewemu przedniemu nadkolu i to tak mocno że aż klepać trzeba jakbym dorwał to bym kastrował nazywca
  
 
szczere wyrazy współczucie Speed!!!!!...
  
 
Aga zajrzyj do wątku "Małopolska"!!
  
 
co tam w polsce slychac? wpadam prawdopodobnie w lipcu do was.. moze co niektorych odwiedze
  
 
hehe mam nadzieję że na Jasną Górę wpadniesz się pomodlić
  
 
Może w Dobiegniewie przywitamy Doogasa?
  
 
Cytat:
2005-05-26 22:27:46, Bolls_no1 pisze:
Może w Dobiegniewie przywitamy Doogasa?



jestem ZA
  
 
Masz jakieś wiadomości, kiedy Doogas przyjeżdża ?
  
 
po za forum nie mam z nim żadnego kontaktu
  
 
Po ósmej parę minut a na termometrze 24 stopnie w cieniu. Jak ma byż tak gorąco do września to stanę się chyba grenlandczykiem.
  
 
teraz jest 11:07 i jest w cieniu 26 stopni i rosnie....