Spocik w Lublinie !! Niedziele 23 lutego o godz. 13 ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam wszystkich chętnych na spocik który odbedzie się w Lublinie na Placu Zamkowym w Niedziele 23lutego o godzinie 13.Zapraszam i pozdrawiam .
  
 
Rozesłałem mejle do wszystkich klubowiczów z Lublina jakich znalazłem na liscie na stronce na klubowej
Napisz jeszcze o spocie na AUTO-LADZIE :)
  
 
chorobka,konrii,zrobilem dokladnie to samo :)
ciekawe czy jasio tez wyslal??
  
 
Ale fajnie:)
Zeby tylko przyjechali na ten sam plac:)
A swoja droga życze udanego spociku:) i nie zapomnijcie o fotkach na tle zamku
Paweł
 
 
Hehe mowilem ze Ładziarze lubelscy pewnie sie tlumnie nie stawia jak na razie to ja Maly i Pafel chyba Ale coz zapraszamy
  
 
No w sumie Jasio sie zbytnio nie pomylil ;) ,bylo nas 4 sztuki :)
Pafel 2107 czerwona
Jasio 21072 grafit
Waldek 21072 grafit
Andrzej 2105... czerwona
Ale nie jest zle,w koncu daaaawno temu na spocie bylo nas 3 :)
Pozdrowionka dla wszystkich
Fotki chyba ze 3 zrobilem,ale zanim skoncze klisze i poskanuje,to troche zejdzie....
  
 
Czyli złożyło się tak, że można powiedzieć, tylko jeden model łady był obecny na spociku:). W końcu 2107 i 2105 jeżeli się nie mylę powstały na tej samej bazie, więc dla mnie to jest ten sam model. Nie wiem czemu są to osobne nazwy, lepiej by było gdyby była jedna nazwa modelu, tylko różne wyposażenie to inna ostatnia litera. Trochę gupio, że WAZ czasami numeruje modele bez zachowania porządku, bo ja np. lubię kiedy jest wszystko uporządkowane i kiedy wszystko jest równo i "sprawiedliwie", a nie każda rzecz inaczej. Ale to już zupełnie inna historia...

Fajnie, że spocik Wam się udał. A cztery osoby to nie jest źle. Ja uważam, że jak dwie osoby już się dogadają jest dobrze:). Przynajmniej dla mnie, bo widzę, że ciągle grupy z jednego miasta się integrują w siłę, a niestety ja na razie nie zaliczam się do takich osób, bo nie bardzo z kim jest się zintegrować:(. Ale liczę na to, że kiedyś się to zmieni:).
  
 
Ciesze się ,że udało Wam sie spotkać:)
no, no cztery klasyki to już coś:)Ale napisz Mały co tam się działo????
Nie wiem czy o tym rozmawialiście, ale być może ustaliliście coś w związku ze zlotem???
Dobrze by było gdyby z Waszego rejonu zjawilo sie parę autek.
Pozdrawiam
Paweł
P.S. A może w przyszłym tygodniu zrobimy coś w Kraku???
Dziś na pasie było chyba ze 150 samochodów. Powoli zaczynam juz mieć dość zimy:)
 
 
super Panowie że się spotkaliście. cztery autka to dobry wynik. na pierwszym spocie w W-wie nie było więcej.

czekamy na szczeguły i fotki
  
 
Góralu tu się mylisz :) było nas więcej .....
są nawet zdjęcia ....tyle że już nie wszystkich którzy tego dnia byli ......
  
 
przepraszam... było was pięciu
jak na dwu milionowe miasto... dodając gości z Polski... całkiem niezły wynik
  
 
Uwazam ze nasz spocik byl bardzo udany .Wymielismy troche pogladow co do naszych bolidow .A jesli chodzi o zlot kwietniowy to ja mam zamiar sie zjawic Maly (hm wsumie to bylem najmniejszy ) raczej też i Pafel podobnie a Waldek mowi ze moze byc trudno,ale badzmy dobrej mysli Pozdrawiam wszyskich bardzo serdecznie.
  
 
Witam
Ciekawe ale mam wrazenie ze to nie byl jedyny spocik Lad, w ten weekend..
w czwartek wieczorkiem, jadąc na targi zeglarskie w Krakowie, ( zaczynaly sie w piatek rano), wyprzedzalem na trasie Katowice -Krakow, a raczej Olkusz - Krakow, 3 Lady, jechaly jakby w kolumnie, dwa klasyki i jeden kombiak 2104 chyba, na rejesteracjach chyba opolskich, ciekawe czy to byli nasi sympatycy, czy przypadkowy spocik na trasie?..,
Pozdr. Mirek Jankowski