BREAK LT CIRCUIT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam 525i (e34) od kilku dni, jest to wspaniały samochód. Dziś wyswietliła mi sie informacja "BREAK LT CIRCUIT" nie mam pojęcia o co chodzi (moze o klocki)?? Pozdrawiam Bula_BB
  
 
Tak w wolnym tłumaczeniu to przerwa w obwodzie świateł.

Żarówki świecą ?

pozdr
Mariusz
  
 
Cytat:
2005-05-24 15:29:56, Bula_BB pisze:
Mam 525i (e34) od kilku dni, jest to wspaniały samochód. Dziś wyswietliła mi sie informacja "BREAK LT CIRCUIT" nie mam pojęcia o co chodzi (moze o klocki)?? Pozdrawiam Bula_BB


może z rejestracji jakaś żaróweczka przeszła...
  
 
Dzieki wielkie, to chyba zarowka przy tablicy. Mam jeszcze pare pytanek m.in. "Coolant Level", "Break Linings" i "Owner`s Manual". Nic nie kumam z tego komputera
  
 
Coolant Level - Poziom płynu chłodzącego
  
 
"Owner's manual" książka użytkownika-instrukcja obsługi.
  
 
Tzn. mał0o jest płynu chłodzącego, czy co?? A z tą instrukcją obsługi to o co lotto:>
  
 
Prawdopodobnie mało płynu lub uszkodzony czujnik
  
 
"Coolant Level" wyświetla się tylko wtedy gdy zgasze silnik.. a "Break Linings" i "Owner`s Manual" świecą się jak przekręce kluczyk i jak równiez po wyłączeniu silnika i wyciągnięciu kluczyka (podczas jazdy nie).
  
 
brek light to świata stopu chyba
  
 
Dzieki za wasze odpowiedzi. Znalazłem instrukcje na waszym forum i juz wszystko wiem. (brak świateł stopu). Pozdrawiam Bula_BB (e34). Dzieki. Forum jest super, wciągnęło mnie. Zostaje z wami!!
  
 
Hmm. Tylko nadal nie wiem co oznacza "Break Linings"?? Moze ktoś z was wie??

[ wiadomość edytowana przez: Bula_BB dnia 2005-05-24 21:42:50 ]
  
 
brake lining - okladzina hamulcowa
  
 
Ale chodzi tu o klocki czy okładziny z bębna do ręcznego??
  
 
klocki to brake PAD a brake lining to okladzina czyli raczej od hamulca bebnowego
  
 
Oj problem powrocił Zaczęło padać i auto świruje z wilgoci a minowicie:
1: Po odpaleniu samochodu i wciśnięciu pedału hamulca komputer wyświetla "Brake LT Circuit" miałem juz te objawy i to tez podczas dłuższych opadów ale jakoś przestało, nie wiem co to moze oznaczac
2: Wyświetlacz (komputer) jakoś dziwnie zaczął zanikać, nie widać chyba trzech linijek od góry.
Moze wiecie coś na ten temat. Pozdrawiam.