Końcówka mocy?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Vtam. chciałem się zapytać gdzie w radiu mogę znaleść końćówkę mocy no a przedewszystkim jak to mniej więcej wygląda:p to jest panasonic cq-rd100len chyba;] jaki jest ewentualny koszt czegoś takiego. chodza słuchy ze od 50zl tylko czy jak sie da do dorboty czy jak się samemu robi>?
  
 
acha, jeszcze czy sa jakieś bezpieczniki w środku radia ktore odłączaja końcówkę mocy czy ona się po prostu pali jak się coś źle podepnie>? z tyłu radia mam jakiś bezpiecznik obok kostki (taka zwykła ISO chyba sie to nazywa) ale ten bezpiecznik nie jest przepalony. jak sie radio podepnie głośniki leko coś szumią przy górnych ustawieniech skali i tyle
  
 
Z opisu wynika, że niezbyt orientujesz się w elektronice - dlatego proponuję żebyś zgłosił się do najbliższego zakładu elektronicznego i oni zrobią wszystko szybciej i prawdopodobnie taniej niż Ty sam.
  
 
no nie orientuję się ale do mechesa tego nie dam, no trudno liczyłem na jakieś info konkretniejsze. nie pojde do zakladu jak nawet nie wiem co sie do końca stało.
  
 
z tego co sie orientuje prawdopodobnie spalila ci sie dioda zenera albo dioda prostownicza zabezpieczajaca koncowke mocy.
polecam wejść na forum elektroda.pl i zdoić schemat.
jesli jednak padła końcówka mocy to trzeba wybachać 50-70zl