SPRZEDAM... ;( 127 mk1

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam sprzedam swoją czarna 127 niestety wracam do włoch i nie moge zabrac jej do ojczyzny bo nie przejdzie to po 1 a po 2 gie nie kalkuluje mi sie to finansowo :O smutno mi w sumie z tego powodu ale takie sa realia ze nie jestem rokefeletr i nie satc mnie na taki myk by 127 do włoch z Polski sprowadzac autko jest w Łodzi jak ktos chce fotki to moj numer gg jest w profilu a mail to mrco@op.pl
za auto nie chce duzej kasy poprostu chce by trafił w dobre rece! fotki jak cos to na maila przesle lub na gg.
autko sprawne, gaznik do regulacji nowy akumulator oryginalna deska rozdzielcza ( nie ma takiej 2giej na 100000000%) no i spojler dopasowany jak srtingi na modelce budabardzo prosta( jak byłem na zbieznosci to facet mowił ze jak na 30 latka to niemozliwe by był taki prosty...ze mercedesy 20 letnie przyjezdzaja bardziej krzywe niz moj fiacior!!fiat 127 mk1 1974 r Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-05-08 23:23:04, phoenix83 pisze:
Witam sprzedam swoją czarna 127 za auto nie chce duzej kasy poprostu chce by trafił w dobre rece! fotki jak cos to na maila przesle



Witam!!!

Podstawowe pytanie:

Ile Peelenow za nia zadasz???

ewentualnie Ojro??
  
 
Marco jak juz bedziesz we Wloszech to mam nadzieje ze nie zapomnisz o kolegach z Polski ktorzy szukaja blach do 127?
  
 
własnie nie wiem mysle ze 900 zetonów-do uzgodnienia chyba to nie jest wygórowana cena pozdrawiam
  
 
nikt nie chce czarnej?jak do czerwca sie nikt nie zgłosi to poojdzie na zyletki a szkoda bo moze nie jest w idealnym stanie ....ale ładniusia jest i szkoda jej...ja jak juz pisałem nie moge jej zatachac do włoch z wiadomych przyczyn$$
Co do kolegach z Polski to tam tez bede miał neta i nadal bede siedział na forum wiec mysle niejednemu bede mógł pomoc nie??
A co do autka to popytajcie ALL moze ktos by chciał czarna zaadoptowac?
z gory dzieki i pozdro 4 ALL!!
  
 
Zaadoptowac a za 900 zł to róznica podzrawiam