Problem ze wzmacniaczem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !!!

Mam mały problem?
Założyłem wzmacnicz i przez jakieś 4 miesiące wszystko było dobrze nawet się zdziwiłem ze taki słaby a tak dobrze grał. Od pewnego czasu znikneły bassy, wszytko gra tylko nie ma bassów i brak poboru prądu wzmacnizcz niby działa ale nie działa.

Mam pytanie czy ktoś może miał podobny przypadek co mogło się stać i ile może kosztować naprawa. mój wzmacniacz to CDI tak się nazywa firma ponoć 70 watt.

Proszę o pomoc
Pozdrawiam
  
 
Może przez przypadek włączyłeś zwrotnicę górnoprzepustową, która odcina niskie częstotliwości ? Sprawdź ustawienia na wzmacniaczu albo w radiu bo niektóre modele mają taką możliwość.
  
 
Dzieki za odpowiedz

Ale to nie to bo sprawdzałem a na innym radiu chodzi tak samo.
czy to moze poszły koncówki mocy albo coś

Pozdr
  
 
Heja!
Nie chciałbym Cie martwić ale w przypadku wzmacniaczy firmy CDi przypadki "padania" końcówek są dosyc powszechne. Zawsze przed zakupem zwracaj uwage na okres gwarancji - wielu sprzedawców rewelacyjnych radyjek po 200 na allegro , pogrubia tekst mówiący o 3-4 miesiącach gwarancji, ze wzmakami jest podobnie.
Ku przestrodze na przyszłość , czasami naprawde lepiej dołożyc do wzmaka którejs z bardziej znanych marek i cieszyc sie sprzętem kilka ładnych lat.
Pozdro.
  
 
Dzieki

Czy to warto naprawiać ? czy może poczekać i kupić lepszy?

Pytam bo nie wiem ile moze kosztować naprawa tego sprzętu i jak dlugo po naprawie bedzie chodził.
Może lepiej sobie odpuścić tego i zbierać na lepszy

Pozdrowienia
  
 
Na Twoim miejscu tak bym właśnie zrobił. Lepiej uzbierac na jakiegos niedrogiego Magnata. Pozdro.