Glośniki z wiezy???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam pytanie znalazlem wczoraj w piwnicy jakies glosniki od wierzy Hi-Fi Sony dosyc dobrze graja niby jest napisane ze maja po 150 watt, no i teraz moje pytanie czy ktos probowal zamontowac cos takiego pod przednimi siedzeniami w Escorcie? czy wogole cos takiego mozna zrobic bez wzmacniacza czy raczej glupi pomysl tzn ja i tak sprobuje:p ale chce sie dowiedziec czy ktos to prubowal i czy dalo to jakis efekt... czekam na odpowiedzi pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: kierek dnia 2005-05-13 18:18:00 ]
  
 
Sprzęt domowy ma zazwyczaj 8 omów, a w samochodzie 4 (ostatnimi czasy nawet 1-2 omy). Możesz spróbować ale efekt raczej nie będzie powalający. Kiedyś probowalem podłączyć w samochodzie głośnik basowy 8 omowy, efekt byl mizerny.
  
 
dzieks, we wtorek powiem co z tego wyszlo. pozdrawiam
  
 
ja podłączyłem dwa głośniki od wieży 70RMS i grało Porządnie!!!!
Basik wydaje mi sie dość dobry i głęboki ale pod samym radiem też w miare pogra tylko nie będzie mieć takiego kopa
  
 
heh wiesz ciekawa koncepcja tylko co to ma dac ?

Jedyny sens takiego rozwiazania bylby wtedy gdybys mial glosnik conajmniej 20cm okroil go filtrami i zamontowal w skrzynce pod siedzieniem, bo rozumiem ze chodzi ci o masaz na fotelu Ale jak zwykle przydalby sie wzmacniacz...