Mój Mercedes-Benz :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na prośbę klubowiczów wrzucam fotki mojego nabytku

Odrazu proszę bez głupich komentarzy !!! Jak ktoś chce coś złego powiedzieć to niech się wogóle nie odzywa

Mercedes-Benz W123 1978r. silnik 2.2Diesel, wcześniej w nim był 2.0D ale został zmieniony. Na tym silniku przejechane jest obecnie ok. 150tyś. km.

Samochód będzie "regenerowany": nowa podłoga, bo ta co jest aktualnie to zostawia wiele do życzenia. Będzie usuwana cała rdza jaka jest, nowy lakierek będzie (kolor ten sam). Nowe wszystkie tarcze, klocki może sprężyny i amortyzatory (na seryjne mięciutkie bo teraz są utwardzane), regeneracja felg i położenie nowego chromu tam gdzie na samochodzie kiepsko wygląda - to w skórcie - reszte można w moim profilu przeczytać






 
 
Bardzo przyjemne autko
Merc w tej "budzie" to wprost idealna propozycja, jeśli chcesz wybrać się na POM

POM = Powolny Objazd Miasta

W kwestii odrestaurowywania, nie będę się wypowiadał, gdyż jestem spaczony i zaraz napiszę elaborat nt. odnowy autka

Zastanawiam się odnośnie felg. Można by poszukać jakiś przyjemnych "alu" i wypolerować.
Kiedy wykończę warsztat mogę się tym zająć. Daję gwarancję na brak utleniania warstwy aluminium. 5 lat praktyki w lakiernictwie poskutkowały znalezieniem "tego jedynego" , który fantastycznie trzyma się na polerowanych elementach ze stopów.

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
Ładna i dobra furka.
Życzę ci, żebyś nią długo pojeździł.

Ps. ten silnik 2,2 to od jakiego samochodu jest, bo chyba nie od merca?!
  
 
Cytat:
2005-05-13 23:19:23, Kielon pisze:
Ps. ten silnik 2,2 to od jakiego samochodu jest, bo chyba nie od merca?!



Oryginalny Mercedesowski od tego samego modelu
 
 
Cytat:
2005-05-13 23:22:38, Norbert84 pisze:
Oryginalny Mercedesowski od tego samego modelu



Respect
Ale nie wiedziałe, że montowali w beczkach silniki 2,2D
  
 
supeeeeer! Felg nie ruszac, orginalne merolowskie zostawic! Jedyne moje spotrzezenie na temat lakieru. Sam mam zielony ktory tez mi sie srednio podoba i chetnie bym go zmienil. Widzialem nie dawno beczolke po remoncie, w przepieknym wisniowym metaliku, czysciutka jasna tapicerka w srodku. Moim zdaniem bajka
Podsumowujac: Moze troche niecenzuralnie: Zajebisty samochod. Norbert remontuj a bedziesz mial czym sie pochwalic
  
 
Norbet a może lakier czarny lub granatowy metalic?
  
 
Ładne autko i fajnie prezentuje się na tle punciaków i innych tam z tyłu
 
 
Cytat:
2005-05-14 09:11:15, storm pisze:
Ładne autko i fajnie prezentuje się na tle punciaków i innych tam z tyłu


taki dostojny samochodzik prawda?
Norbert a moze gdybys znalazl orginalne fabryczne ospojlerowanie beczki? Fajnie wyglada
  
 
Cytat:
2005-05-14 13:01:25, Focus86 pisze:
Norbert a moze gdybys znalazl orginalne fabryczne ospojlerowanie beczki?



A gdzie ja znajde ...
 
 
Cytat:
2005-05-14 00:09:42, Kielon pisze:
Norbet a może lakier czarny lub granatowy metalic?



Koloru nie będe zmieniał bo nie chce mi się poginać do urzędu i zmieniać w dowodzie, a pozatym nie będe kładł na niego 3 koloru, bo to jest drugi, podstawowym był pomarańczowy jasny Mnie osobiście bardzo się podoba na Beczkach kolor srebrny
 
 
Cytat:
2005-05-14 14:02:15, Norbert84 pisze:
A gdzie ja znajde ...


to jest problem... w niemczech cos bys wyszperal ale pewnie za chore pieniadze... Moze gdyby cie bylo kiedys stac
  
 
o matko beczka w klekocie... nie dosc ze nie jezdzi to jeszcze nie wyglada
  
 
E tam, gadanie...
Na pewno lepiej jeździ i wygląda niż Ikarus...
Nie znasz się Voy Jeździsz Poldolotem to się nie mądrzyj
  
 
norbert a bedziesz ja przerejestrowywal? Jesli nie to jaki kolor masz w dowodzie? Moze rzucisz inny odcien zieleni?
  
 
Cytat:
2005-05-15 13:16:12, MacTB pisze:
E tam, gadanie... Na pewno lepiej jeździ i wygląda niż Ikarus... Nie znasz się Voy Jeździsz Poldolotem to się nie mądrzyj



hmmm a do tego BMW i jeszcze honda... ale to nie wazne... A jezeli ty osadzasz Mac ludzi po tym czym jezdza to wspolczuje... Ja jezdze poldzonsem bo lubie i tyle

A ze beczki mi sie nie podobaja?? takie moje prawo . Wiem tylko tyle ze sa dlugowieczne
  
 
Cytat:
2005-05-15 13:19:34, Focus86 pisze:
norbert a bedziesz ja przerejestrowywal? Jesli nie to jaki kolor masz w dowodzie? Moze rzucisz inny odcien zieleni?



Nie wiem czy będe, samochód jest na brata ciotecznego, a on ma max. zniżki, jakbym przerejestrował to bym za wszystko nieźle bulił bez zniżek. A co do koloru to zostanie ten "morski", mnie tam osobiście jest bez różnicy (w dzień zielony w nocy jak niebieski wygląda - istny kameleon)
 
 
Cytat:
2005-05-15 15:16:02, Voy pisze:
hmmm a do tego BMW i jeszcze honda... ale to nie wazne... A jezeli ty osadzasz Mac ludzi po tym czym jezdza to wspolczuje... Ja jezdze poldzonsem bo lubie i tyle A ze beczki mi sie nie podobaja?? takie moje prawo . Wiem tylko tyle ze sa dlugowieczne



Nie wiem czy mówisz poważnie czy żartujesz. Jeśli poważnie to wiedz, że żartowałem z tym że się nie znasz i nikogo nie oceniam po tym czym jeździ... Każdy samochód zasługuje na szacunek, tak uważam. Lubię samochody, niezależnie ile są warte i jak wyglądają.
A jeśli nie mówiłes poważnie to
  
 
Cytat:
Ładne autko i fajnie prezentuje się na tle punciaków i innych tam z tyłu




chwila chiwla w tle stoi espero nieobrazac mi tu i jeszcze jedno sprostowanie tam niema zadnych punciakow tylko uniaki sa


[ wiadomość edytowana przez: Bartek1112 dnia 2005-05-15 21:32:57 ]
  
 
No i piekny Borewicz tam z tyłu stoi
Wygląda na zadbanego.