Koguty do karetki POSZUKIWANE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie wszystkich i zwracam się z taką prośbą. ponieważ jak niektórzy wiedzą postanowilem przywróćić świetność mojej karetce Polski Fiat 125p oczywiście. Zatem jak w tytule czy ktoś ma jakieś dojścia do pogotowia albo zalegają mu takie sygnaly to prosze o informację.
  
 
Cytat:
2005-05-04 00:44:30, Robi200 pisze:
Witam serdecznie wszystkich i zwracam się z taką prośbą. ponieważ jak niektórzy wiedzą postanowilem przywróćić świetność mojej karetce Polski Fiat 125p oczywiście. Zatem jak w tytule czy ktoś ma jakieś dojścia do pogotowia albo zalegają mu takie sygnaly to prosze o informację.



Popytam ale nie wiem czy jeszcze znajomi pracują w pogotowiu bo nie mam od dawna kontaktu, gdybyś nowych szukał to w ZEMOCIE mogli by pomóc.
Namiar masz w dziale partnerzy.
  
 
Jest na Allegro. LINK
  
 
Cytat:
2005-05-04 00:44:30, Robi200 pisze:
Witam serdecznie wszystkich i zwracam się z taką prośbą. ponieważ jak niektórzy wiedzą postanowilem przywróćić świetność mojej karetce Polski Fiat 125p oczywiście. Zatem jak w tytule czy ktoś ma jakieś dojścia do pogotowia albo zalegają mu takie sygnaly to prosze o informację.


Słuchaj. Jak się jedzie trasą Poznań-Gorzów Wlkp to kilka km przed Gorzowem jest miejscowość DESZCZNO. Tam jest coś w rodzaju szrotu/złomu i facet miał wystawione:
Wawaka kombi sanitarka
Wawka kombi policyjna
chyba trzy inne Wawki
no i jak śmiem podejrzewać jeszcze trochę innych gratów.
Niestety jak jechałem to była głucha noc i nie było sie komu zapytać co i jak. Ale myślę że łatwo trafisz, tymbardziej jak będziesz pytał o tego kolesia to powiesz że facet ma na placu śmigłowce
  
 
może się nada =)
  
 
Cytat:
2005-05-05 02:23:41, Grzech pisze:
Jest na Allegro. LINK



widzę że robi skorzystał z linka
  
 
Dzięki za pomoc, to niestetu są tylko pólśrodki ponieważ najbardziej pożądam paląka z kogutami, ale może się uda.
  
 
Widzę, że na Allegro to kolega się rozszalał
  
 
Hehe, Robi wykupuje wszystkie koguty w PL .
Ja mam taki jak w linku Czeczun'a, pochodzi on właśnie z DF'a karetki, ale ten szklany przynam bardziej mnie się podoba - wygląda super!
  
 
Takie klaksony powinny być na pałąku - tylko ta cena...
  
 
Gość chce za nie 90 zl i może sobie chcieć, ale ja myślę, że nie tylko oszolomy są na tym świecie
  
 
Zwłaszcz, ze to są po prostu zwyczajne klaksony jeden niski drugi wysoki. Można załozyć inne ważne żeby miały przemiennik.
  
 
Ja już wlaściwie zdecydowalem, że moja będzie z pojedynczym kogutem bezpośrednio na dachu. Przemiennik i sygnaly schowane już mam