Lpg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
chciałem zalożyć lpg do 1.6 16v jakie sa koszty
czy to musi byc wtrysk sekwencyjny
  
 
To nie musi byc wtrysk sekwncyjny, z powodzeniem wystarczy II gen. Koszt takowej to mniej wiecej 2000zl.
  
 
Tez mam 1.6 16V i instalacje za 1800 zl, chodzi bez zarzutu
  
 
Cytat:
2005-05-19 10:42:24, martinkm pisze:
Tez mam 1.6 16V i instalacje za 1800 zl, chodzi bez zarzutu



do czasu pierwszego wystrzału

a tak poważnie to jeżeli masz kasę i masz zamiar długo pojeździć essim to kupuj sekwencję , nie będziesz musiał sie bawić w częstą wymianę prewodów, filtrów, świec i w regulację instalki - tak jak jest to w przypadku II generacji


  
 
oj Macku przesadzas z tymi czestymi wymianami
  
 
Cytat:
2005-05-19 11:41:46, kainek pisze:
oj Macku przesadzas z tymi czestymi wymianami



no ale żeby mieć w miarę życie bez stresa to trzeba kontrolowac instalkę co 10kkm
  
 
Mam lpg ale w meganie. Kosztowało mnie ok 1800 zł (instalka nie megan).

Zrobiłem 30 000 km, trzy razy zmieniałem świece, raz przewody, wymieniłem uszczelkę pod głowicą, miałem rozszczelniony reduktor , zużyłem chyba z 15 litrów płynu chłodniczego i to chyba wszystko. Dużo to czy mało, niewiem.
Teraz chodzi bez zarzutu, pali ok 8.5 gazu(1.4), ale jakbym zakładał drugi raz to tylko w dobrym warsztacie i dobrą instalację.
  
 
nie ma chyba zlych i dobrych instalacji
najwazniejsze to kto ja zaklada
  
 
I oto mi właśnie chodziło.



Najlepiej rozejrzeć się w swoim mieście po wszystkich warsztatach, i porównać. Rad znajomych też posłuchać, podzielić przez dwa, pomnożyć przez trzy i gotowe.
  
 
Mss, co Ty widzisz w SGI Ja na gazie ide do odciecia, a Ty nie mozesz

A poza tym, mam metalowy kolektor ssacy i jeszcze ani razu moj Zetec nie strzelil
  
 
a ile ci ten zetec 1,6 pali gazu
  
 
Cytat:
2005-05-19 15:28:24, toradek pisze:
Mss, co Ty widzisz w SGI Ja na gazie ide do odciecia, a Ty nie mozesz A poza tym, mam metalowy kolektor ssacy i jeszcze ani razu moj Zetec nie strzelil



Do ja się dołożę... GaRbuSek w trasie pali 8,8 LPG a zdarzało się pod 200 na budziku Alu kolektor, instalka prymitywna BRC. Howgh
  
 
Cytat:
2005-05-19 15:36:01, WilK pisze:
Do ja się dołożę... GaRbuSek w trasie pali 8,8 LPG a zdarzało się pod 200 na budziku Alu kolektor, instalka prymitywna BRC. Howgh



Pozazdroscic, ja ponizej 10 w trasie to rzadko kiedy zejde

A tak namawialem ojca na RSa


Mmmmmmmmmmmmmmmmat - wielki watek o spalaniu masz, looknij do niego
  
 
Loooknę
  
 
Cytat:
2005-05-19 15:54:39, WilK pisze:
Loooknę



Wilku, to bylo do Mmmata