Privet vsem iz moskvi - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy mógłby ktoś bieglejszy tłumaczyć te bukwy? Bo ja nie paniemaju

Ps. Odrazu mi się przypomianją polskie filmy, gdzie jak gadają to nikt tego nie tłumaczy, bo wychodza z zalożenia, ze kazdy rozumie
  
 
Cytat:
2005-05-19 23:38:13, raceleiter pisze:
не стабилизаторы такие у нас продаются специально для класскии,стоят 60 $,машина у меня 2106 и Hyundai Sonata 3 2.0 автомат 165лс ,а по 2106 следующие: cтоит распредвал 50 динамика вам это мало о чем говорит подъем кулачков на впуске 11.8 мм,двигатель 1700 карбюратор SOLEX дифузоры 25х27 фильтр 0-го сопративления трамблер спорт полностью прямоточная систеиа выпуска с коллектором типа "паук",электронное зажигание высокой энергии,диски тормозные передние перфорированные,доработана головка блока цилиндров с впуск коллектором,облегченный маховик,можность 122 лс вроде все


No fakt , ja jeszcze sie uczylem rosyjskiego w szkole - ale mlodzi- moga miec problemy No to sprubujemy ( może ktoś mnie jesxcze poprawi:
:takie stabilizatory sprzedają po 60 dolarów , sa robione specjalnie do klasyków.Mam łade 2106 i Hyundaia sonate 3 2,0 automat,165 KM. W ładzie 2106 ( tu troche nie rozumiem - wiec prosz o pomoc silnik 1,7, gaźnik solex z dyfuzorami 25x27 filtr powietrza sportowy, wydech przelotowy z kolektorem typu "PAUK" elektroniczny zapłon wysokiej energii, przednie tarcze hamulcowe nacinane,planowana głowica oraz szlifowany koletkor dolotowy, (obliegncziennnyj machowczik- nie wiem co to???) moc 122KM!!!!

Raceleiter- Ty horoszo sdielal tuning swojej masziny!
Pawel
  
 
Cytat:
2005-05-19 22:17:19, janisz pisze:
o jezu to chyba nawet nie ładny most!


Jak nie ładny jak ładny ??
Ma tylko dorzucony drugi długi drążek i o ile wzrok mnie nie myli, tarcze !
Pozdro.
  
 
cтоит распредвал 50 динамика вам это мало о чем говорит подъем кулачков на впуске 11.8 мм>>>>
zamontowany walek rozrzadu 50 dynamika wam to malo powie...wznios krzywek przy ssaniu 11.8 mm
kolektor PAUK (pająk) chyba rurowy
dopracowana glowica i kolektor dolotowy
obliegchionnyj machowik- odchudzone kolo zamachowe

nie bardzo rozumiem ten kawalek z walkiem rozrzadu 50.....chyba gdzies powinien byc jakis przecinek,czy cos w tym stylu przetlumaczylem wiec doslownie bez silenia sie na interpunkcje
  
 
Dzięki Andrzej
  
 
кстати паук(и коллектор и премная труба вместе у меня польский привозили на заказ,откуда точно не знаю но точно польский,так что ваша страна тоже внесла вклад в мой тюнинг,что согласитесь для вас приятно
  
 
Da ocien priajtno dla nas
U nas dielajut mnogo horoszich zapcziastiej i podgotowljajut rally awtomasziny - no na Vaz - trudno pokupit zapcziasti horoszego kacziestwa
Ale my pokupujem - naprimier sportiwnyje amortyzatory ( bilstein, Sachs, KYB) pruzyny ( Ventura), diski ( brembo) itp. Eto mozna w Polsze pokupit bez probljemow - tolko eto wsio ocein dorogo.
Odni sdielali tuning kak VFTS ( Weber 40 dcoe ) u mienja nahodtsja komplieknoj oborudowanije dlja turbo(karburator iz Renault 5 alpine turbo , intercooler). No mongo iz nas hotieloby sztoby nasze abotmasziny Vaz byli kak iz zawoda- original
  
 
Dla włascicieli samar - ciekawostki ze stromy lada.cc
Niektóre samary są nieźle zdrbione do sportu !!!!!LADA.CC - zdjęcia samar
  
 
No i jeszcze lada racing...LADA racing... ocien bystra maszina
  
 
Cytat:
2005-05-21 10:44:30, Pawel_66 pisze:
Dla włascicieli samar - ciekawostki ze stromy lada.cc Niektóre samary są nieźle zdrbione do sportu !!!!!LADA.CC - zdjęcia samar

а сама турбина то есть от этого рено ?
  
 
Cytat:
2005-05-20 18:48:03, Pawel_66 pisze:
Da ocien priajtno dla nas U nas dielajut mnogo horoszich zapcziastiej i podgotowljajut rally awtomasziny - no na Vaz - trudno pokupit zapcziasti horoszego kacziestwa Ale my pokupujem - naprimier sportiwnyje amortyzatory ( bilstein, Sachs, KYB) pruzyny ( Ventura), diski ( brembo) itp. Eto mozna w Polsze pokupit bez probljemow - tolko eto wsio ocein dorogo. Odni sdielali tuning kak VFTS ( Weber 40 dcoe ) u mienja nahodtsja komplieknoj oborudowanije dlja turbo(karburator iz Renault 5 alpine turbo , intercooler). No mongo iz nas hotieloby sztoby nasze abotmasziny Vaz byli kak iz zawoda- original

а сама турбина то есть от этого рено ?
  
 
Privet Raceleiter
Niet - turbina budiet iz BMW
Ale do Turbo jeszcio dalieko - pierwoje mnie nada zdielat kompklietnyj remont dwigatiela( na 1,6)
Pawel
  
 
Cytat:
2005-05-23 00:09:23, Pawel_66 pisze:
Privet Raceleiter Niet - turbina budiet iz BMW Ale do Turbo jeszcio dalieko - pierwoje mnie nada zdielat kompklietnyj remont dwigatiela( na 1,6) Pawel

а бмв никогда не делал турбомоторы,с чего ты взял что с бмв может что перепутал,если нет то поподробнее с какой конкретно бмв
  
 
Privet !
Eto budiet iz BMW 525 ( eto uze rabotalo na Vaz 2105) naszego druga. I eto pokupil
  
 
Cytat:
2005-05-23 23:22:47, Pawel_66 pisze:
Privet ! Eto budiet iz BMW 525 ( eto uze rabotalo na Vaz 2105) naszego druga. I eto pokupil

круто наверное будет наплохо пулять,а на бмв действительно турбин не ставили на 525 по крайней мере точно не ставили,просто наверное эту турбину сам владелец бмв поставил,а что эта турбина уже фактически переходит в 4 руки,если так то брать еее е стоит турбина это расходный материал раз в 100-150 тыщ км она меняется на новую
  
 
JA dumaiu shto eta turbina iz BMW, no diziel dwigatiel!
Poetomu eto ect BMW no DIZIEL.
  
 
Nie stawili na BMW????Mienja nada s nim pgoworit ob etom jeszcio raz, kakaja turbina budiet horoszo rabotat - w etom sistiemi.
Eto niet probliem - u nas monza pokupit za 100EUR turbinu poslie riemonta - i jesli ona porabaotajt 50 tys km - budiet horoszo
  
 
Fleszer prawilno skazal - eto bylo iz BMW diesel -ale ja nie zanju na 100%
Zdies foto etogo ustrojstwa kotoryje roabotalo i mnie nada tokoje pokupit



[ wiadomość edytowana przez: Pawel_66 dnia 2005-05-24 19:25:42 ]
  
 
Pawel 66,ну что ты смог зарегестрироваться на нашем форуме или никак ?
  
 
Privet Raceleiter - ja nie mogu zaregistrwatsja na waszom Forum - gdie tam nahoditsja "registracja"???
Kak ja wpisał nick i login - mienja nie wpuskajet
Nu - ja jeszcio poprubujem