Privet vsem iz moskvi - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja też się zapisałem na ruskim forum, ale tez nie mogę się tam załogować.


[ wiadomość edytowana przez: mwarchalowski dnia 2005-05-25 21:19:00 ]
  
 
Cytat:
2005-05-25 16:06:55, Pawel_66 pisze:
Privet Raceleiter - ja nie mogu zaregistrwatsja na waszom Forum - gdie tam nahoditsja "registracja"??? Kak ja wpisał nick i login - mienja nie wpuskajet Nu - ja jeszcio poprubujem

я тебе подробно написал что делать что бы зарегиться, на форуме лада онлайн тот куда ты смог зарегистрироваться посмотри в топик
  
 
Cytat:
2005-05-25 22:39:24, raceleiter pisze:
я тебе подробно написал что делать что бы зарегиться, на форуме лада онлайн тот куда ты смог зарегистрироваться посмотри в топик

вот он "что то странно,попробуй под другим ником или логином записаться,может просто занят,потом ты увидешь когда на мейл вышлется ссылка на которую надо нажать чтобы активизироваться,а потом заходишь на форумы,потом нажимаешь вход и пишишь ник и логин,и все потом можешь отвечать на любую тему,удачи в регистрации"
  
 
Raceleiter - ja tiepier poprubowal wpisat login i eto minja napisali:
Вы ввели неверное/неактивное имя пользователя или неверный пароль.

  
 
Cytat:
2005-05-25 22:45:18, Pawel_66 pisze:
Raceleiter - ja tiepier poprubowal wpisat login i eto minja napisali: Вы ввели неверное/неактивное имя пользователя или неверный пароль.

мне не понятно я специально под другим ником еще раз зарегестрировалсявсе получилось,а тбе на мейл что нибудь приходило ?
  
 
Nicziewo na mail ja nie poluczil Raceleiter
ja nie znaju kak tam zregistrowatsja - sorry
OK - poprubujem jeszcio raz !


[ wiadomość edytowana przez: Pawel_66 dnia 2005-05-28 23:52:37 ]
  
 
ну как получилось зарегестрироваться или нет ?
  
 
Da - ja zergistrwolasja siegodnia
tak kak ja ransze Tiebje skazal - na Waszom saitie nie bylo etowo bannera - "registracja". Tiepier wsjo haraszo!
spasiba za priglaszenje Raceleiter!
pawel
  
 
да не за что, заходи на наш сайт а наших людей переманивый на этот сайт
  
 
I tak ja sdielal
Skazi swoim drugom iz Waszego LADA KLUBA szto my ich zdies priglaszejem toze Raceleiter-
  
 
Cytat:
2005-06-01 18:51:23, Pawel_66 pisze:
I tak ja sdielal Skazi swoim drugom iz Waszego LADA KLUBA szto my ich zdies priglaszejem toze Raceleiter-

я то скажу только они все равно не заглянут они по польски ведь нечерта не понимают

[ wiadomość edytowana przez: raceleiter dnia 2005-06-02 00:36:02 ]
  
 
napisałem na forum i wywalili mój post. kurna
  
 
Ja się nie dziwię
  
 
a to czemu??
  
 
No coś ty?????Na jakim forum ??lada.cc???
  
 
http://www.kamrad.ru/kvb/forumdisplay.php?s=&forumid=122
  
 
To Nie tam Raceleiter jest z klubu z Moskwy forum jest na stronie www.lada.cc
Paeeł
  
 
to niie znaczy e powinni od razu wywalaćc
  
 
A ja mam pytanie z innej beczki - być może też do naszych gości ze wschodu:
Czy poważnie dzwią się Rosjanie, że Polacy nie mówią po rosyjsku i że traktują Polskę jako byłą republikę Radziecką?

Nie jest to pytanie, które ma na celu politykowanie, tylko ostatnio trafiłem na taki artykuł i chciałbym się dowiedzieć u źródła, czy po prostu to był artykuł z jakąś ciemną i głupią babą, czy może większość tak myśli
A i jeszcze jedna prośba - bo wydaje mi się nie kulturalnym, żeby na Polskim forum pisać po Rosyjsku i żeby nie wszyscy to rozumieli - więc jeśli byście mogli pisać w jednym poście i po Rosyjsku i po Polsku
  
 
No dokładnie - tłumaczcie posty, bo nie kazdy rozumie po rosyjsku