Privet vsem iz moskvi - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
O czym tak gadacie przez te 3 strony tematu?
  
 
Hehe- o tym ,że nie mogłem się zrejestrowac na forum klubu łady z Moskwy - www.lada.cc
A poza tym o turbinach (że do mojego zestawu to musi być od BMW ale diesel ) i o oniczym w ogóle - ale mysle ,że fajnie jak się poznamy z Rosyjskim , chyba oficjalnym klubem łady
Paweł
  
 
znacie jakiegoś tłumacza online z ruskiego na polski?
  
 
To, że nie mogłeś i że albo Cię wywalało, albo że Cię wywalili, to z logowania tam, to widać było, ale nie wszyscy są tak domyślni i dlatego przyadałoby się pisać w dwóch językach

Ja też tego szukałem Rogacku, jakoś niczewo nie ma
  
 
Rogacek kiedyś szukałem takiego tłumacza i ……………NIE znalazłem wiec radziłem sobie dzięki translatorowi ruskiem przekładającym na angielski. Na potem też można sobie włączyć translator pol-ang i tyle.



TRANSLATOR

[ wiadomość edytowana przez: mwarchalowski dnia 2005-06-07 16:35:39 ]
  
 
OK Mike B -sorry - od tej pory jesli będziemy coś pisac po "rosyjskiemu" będziemy to pisać równiez po polsku
Pozdrówki
paweł
P.S. Nikt nas stamtąd nie wywalił - udało się juz zalogowac Rogackowi - udało sie i mnie i jest OK
paweł
  
 
ja piszę po angielsku. na razie jest OK
  
 
Cytat:
2005-06-08 22:01:09, Pawel_66 pisze:
OK Mike B -sorry - od tej pory jesli będziemy coś pisac po "rosyjskiemu" będziemy to pisać równiez po polsku Pozdrówki paweł P.S. Nikt nas stamtąd nie wywalił - udało się juz zalogowac Rogackowi - udało sie i mnie i jest OK paweł


OK, dzięki - w imieniu swoim i pozostałych

P.S.No i widzisz, a ja zrozumiałem, że miałeś początkowo kłopoty z logowaniem - i stąd te nieporozumienia