Pozdrowienia i zaproszenia - Litwa i Bułgaria

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam - dziś rano Konrad przekazał mi dwa maile , które przyszłuy jeszcze do niego z Litwy i Bułgarii - Pozwoliłem sobie kiedyś zaglądnąc na ich strony i napisać parę słów - podobnie jak ostatnio na rosyjskiej www.lada.cc No i okazuje się ,że są bardzo zainteresowani spotkaniami i zapraszają do Wwilna na meeting!
Nie moge teraz tego wstawić - bo jestem w robocie ale woeczorkiem wszystko przetłumaczę mi wstawię - a moze potem Humel będzie mógł to wsatwić na streonę
  
 
Hej - przedstawiam teksty obydwu maili z Bułgari i Litwy
Miałbym prośbę do kgoś z Rady kto zna angielski ,żeby to przetłumaczył i może warto by odesłać jako klub - odpowedzi???
Moim zdaniem naprawdę warto takie kontakty rozwijać - być może w przyszłości tak ja na węgry wybierzemy się do Bułgarii albo na Litwę???
Oto tekst z Bułgarii -
---- Wiadomo¶ć Oryginalna ----
Od: miro miro
Do: konnieciu@go2.pl
Data: Sat, 21 May 2005 21:36:22 +0300 (EEST)
Temat: Lada Club Bulgaria

> Dear Lada Club Polsha,
> i`m in Lada Club Bulgaria and i want the Bulgarian-ladaclub logo on your site in the links...
> http://ladaclub-bg.com/ this is the new site on lada club bulgaria...
>
> LadaClub-Bulgaria owners
Kopię maila wysłałem już do humela - bo w załącznikach są banery i logo klubu z Bułgarii.
jestem pewien,że po tem nasz link znajdzioe się na ich stronie

W dosłownym tłumaczeniu może to wyjść trochę nieporadnie ale...nie to jest ważne

Drogi LADA KLUB POLSKA
Jestem w łada klub Bułgaria i chce abyście umieścili nasze logo wśrod linków na Waszej stronie ... To jest nowy adres klubu łady w Bułgarii.
Właściciele LADA CLUB-Bulgaria


I drugi tekst z Litwy ( od simona z Kowna )
>
hello, lada club in Poland,
I (saimon), as one of the members of lada club (LADA KLUBAS),
am calling you to get more close in deeling with general lada club questions,
future plans and fiendship.
So I'd like you to ask if we can exchange the links to our official sites first of all,
make some common rules to improve lada clubs as general old car club or even the kind of sport cars...

LADA KLUBAS official site is www.ladaklubas.tk

sorry that we do not have english site vertion...
supposed to create it in the next 3 months and we'll try to make foreign language forum gallery and guestbook in our site in russian and english languages.

our plans:
general Lithuanian meet in 2005 may 28-29 in Vilnius.

thank you,

waiting for reply,

Simonas Jurkša aka -=sAIMAs=-

I tu prosiłbym o jakieś bardziej zaawansowane tłumaczenie .
Paweł
  
 
Cytat:
> Dear Lada Club Polsha,
> i`m in Lada Club Bulgaria and i want the Bulgarian-ladaclub logo on your site in the links...
> http://ladaclub-bg.com/ this is the new site on lada club bulgaria...
>
> LadaClub-Bulgaria owners



Drogi LKP,

Należe do LCB i chcę link i logo bułgarskiego klubu łady na waszej stronie w linkach.

http://ladaclub-bg.com/ - to jest nowa strona Lada Club Bulgaria.

Właściciele LCB.

Cytat:
hello, lada club in Poland,
I (saimon), as one of the members of lada club (LADA KLUBAS),
am calling you to get more close in deeling with general lada club questions,
future plans and fiendship.
So I'd like you to ask if we can exchange the links to our official sites first of all,
make some common rules to improve lada clubs as general old car club or even the kind of sport cars...

LADA KLUBAS official site is www.ladaklubas.tk

sorry that we do not have english site vertion...
supposed to create it in the next 3 months and we'll try to make foreign language forum gallery and guestbook in our site in russian and english languages.

our plans:
general Lithuanian meet in 2005 may 28-29 in Vilnius.

thank you,

waiting for reply,

Simonas Jurkša aka -=sAIMAs=-



Cześć LKP,

Ja (Szymon), jako jeden z klubowiczów klubu łady (Lada Klubas) nawołuję was do zbliżenia się w ogólnych zagadnieniach klubu łady jak i przyszłych planach oraz przyjaźni.

Więc chciałbym się zapytać, czy możemy wymienić się linkami do naszych stron klubowych, ustalić wspólne zasady w celu poprawy klubów łady jako starych samochodów albo nawet jako takich sportowych samochodów.

Oficjalna strona Lada Klubas - www.ladaklubas.tk

Przepraszam, ze nie mamy angielskiej wersji naszej strony.

Mamy nadzieje, ze powstawnie w przeciagu 3 miesiecy i postaramy się stworzyć obcojęzyczne forum, galerię oraz księgę gości po rosyjsku i angielsku.

Nasze plany:

Zlot na Litwie 28-29 May we Wilnie.

Dziękuję,

Czekamy na odpowiedź.

Simonas Jurkša aka -=sAIMAs=-

__________________________________________________

Tłumaczylem dosłownie - za błędy przepraszam, nie zawsze omgłem wyczuć intencję autora.
  
 
Dzeki Leszek - no to jak panowie - mam nadzieję, ze nikt nie traktuje tago ja :"reklamę " jakiejś strony - jak to miało miejsce wczoraj - strasznie się wkurzyłem
Myslę ,że warto się poznać z Litwinami , bułgarami i wymienic kurtuazyjnie linkami co???
Oglądnąłem sobie ich forum i widze ,że jedną z łada widziałem i obfotografowałem na jedej z ulic Wilna kiedy tam byłem ostatnio w marcu
Wyslę włascicielowi taką mała niespodziankę w postaci fotek jego auta
  
 
Paweł - mozesz mi przesłaś dokładne adresy tych ludzi?
  
 
hmmmm. uwazam, ze obowiazuje wzajemnosc - my zamieszczamy ich linki, oni nasze.. Trzeba im wyslac moze jakis baner... mamy jakis?

Bulgarzy fajnie napisali... Pewnie wynika to z ich pobieznej znajomosci jezyka ang., ale i tak fajowo brzmi "chce link i logo"

Oczywiscie co innego reklama a co innego wymiana linkow... Reklama bylaby jakbysmy umiescili logo powiedzmy producenta tlumikow....czy czegos tam.
  
 
Zaraz Ci podeślę maile -
  
 
Odpowiedź po angielsku:

Dear Friends,

Thank you Very much for sending us info about Your Club, for an encouragement to a combined
club actions, invitation to share experiences and to the future organization of common Lada Clubs meetings either in
your countru or in Poland.

We hope that sharing links on our wep pages will be just a start for our cooperation in several fields mentioned above.


Our club was settled few years ago. Since that time we have organized several quite a big Lada Klub Polska meetings, many more small local meetings and
we even have been reprezenting our club on Lada Barati Kor meeting in Hungary twice. Our hungarian friends also visited us on our polish annual meetings.

Our web site is now reorganized, so our webmaster will put a link to your web site soon.

Please feel free to join the discussion on our club forum on http://motonews.pl/forum/?op=fvf&f=22

We hope that language barriers wil not be a problem to communicate and combine our knowledge. Some of us speak and write fluent russian and english.

Greeting from all of LADA LKLUB POLSKA members.

Ps. In the near future we will send you our link and banner and we'll be pleased to see it on you web site.

I po polsku:

rodzy przyjaciele!
Diekujemy bardzo za przesłanie informacji o Waszym klubie oraz zaporszenie do wspólnego działania, wymiany doświadczeń i w przyszłości wspólnego organizowania imprez czy to w Polsce czy na Litwie.
Mam nadzieję, że wymiana linków na naszych stronach będzie początkiem naszych kontaktów. Nasz klub powstał kilka lat temu. Przez ten czas zdołalismy zorganizowac kilka dużych zlotów, kilkadziesiąt małych lokalnych imprez oraz wypraw na zagraniczne imprezy organizowane przez węgierski klub łady, który gościliśmy również u nas.
nasza strona przechodzi obecnie przebudowę -więc nasz webmaster w krótkim czasie umieści link do Waszej strony.Zapraszamy równiez do udziału w dyskusjach na naszym forum ( tu adres. ). mam nadzieję ,że bariery językowe nie przeszkodzą we wzajemnych kontaltach. Niektórzy z nas mówią po angilesku i rosyjsku.
Pozdrowienia od Wszystkich członków naszego klubu LADA KLUB POLSKA
  
 
Na Litwę
simonas.jurksa@gmail.com
strona www.ladaklubas.lt

Do Bułgarii
miroman@abv.bg
strona www.ladaclub-bg.com




[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-05-23 21:48:23 ]
[ powód edycji: zmiana drugiego adresu z tekstu na link ]
  
 
Wysłałem z prywatnego konta - wszelkie odpowiedzi bede zamieszczał tutaj.
  
 
Jesli chodzi o kontakt z Bulgaria moge sie podjac posredniczenia w kontakcie, znam Bulgarski i w zasadzie co roku tam jestem bo mam tam rodzinke. ( no w zeszlym mnie nie bylo i teraz ze wzgledu na prace znowu penwnie nie pojade)
Ale znam bulgarski wiec no problemo... no i englisz rowniesz...
  
 
No proszę
Ja tymczasem prubuję pogadać z Litwinami - oni torchę mowią po polsku ( ale z pisaniem są problemy) ale mozna i po rosyjsku i po angielsku- bo po litewsku nic nie rozumiem - no może oprócz "kefiras" -czyli kefir - bo miałem tam niezłego kaca więc musiałem wiedzieć jaksię ratować na drugi dzień
  
 
Paweł, a znasz psychooo (Alexa) z Bułgarii? On zna Fleszera, bywa praktycznie co tydzien na spotkaniach IRCowych LBK razem z Johnem! Moze on tez jest w bułgarskim klubie?
  
 
Ja tam ostatnio rzadko zaglądam ( bo mam problemy z kompem ) ale spotkałem go na Ircu
Paweł