SPOT - LUBLIN (czas zacząć)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich przeglądałem listę klubowiczów ( i będących jeszcze na teście ) jest nas spora grupa myślałem że poznam was na zlocie niestety byłem sam z naszego regionu - a szkoda macie czego żałować. Ale może mały spocik w Lublinie lub w okolicach Kazimierz itp - rozmawiałem z Elwizzem jest otwarty na propozycje zaczyna się następny długi wekend może znajdziecie trochę czasu czekam na odzew
  
 
No kolego z lublina to ty nie byłeś sam na zlocie,był jeszcze kolega tą piekną czerwoną podświetloną od dołu omegą kombi, czyżbyś tego faktu nie zauważył .

Pozdrawiam cmatt
  
 
Fakt zapomniałem proszę o wybaczenie
  
 
Egon, z racji bywania w okolicach Kazimierza z powodow ci znanych, może kiedyś uda się i mnie wskoczyć na takie spotkanie. Tynczasem życzę udanej akcji organizacyjnej i pozdrawiam ciebie żonkę i panicza
  
 
Dzięki Janusz dla twioch szkrabów też pozdrowinka, panicz dzisiaj kończy 4 latka i jeszcze świętuje (my) jeśli chodzi o spotkanie to sam widzisz jaki jest odzew - szkoda pare dni wolnych można było się poznać a tu d....a i tyle mam kontakt tylko z Elwizzem i był chętny a reszta lubelaków potrafi tylko walić w klawiaturę - wstyd ferajna i tyle co mam na ten temat do powiedzena. Jak będziesz w tych zapomnianych okolicach daj znać to się spotkamy.
  
 
Egon zrobimy spot na dwie bestie, albo spot połączony z grillowaniem u mnie na trawce w Świdniku. A miejsca jest wystarcvzająco na kilka bestii to może jeszce ktoś dołączy
Pozdr
  
 
Witam wszystkich ( trochę jeszcze zakręcony ) Elvizz do niedzieli włącznie jestem wolny czekam co gdzie kiedy jestem na 100% a co doreszty tj : kosmita, martinez 123, raski, ravba, tomi20se, wolniak, arturmodz, bbronx, dux, dze, kaski, kokos, lu83741, miss, mmorka, sebekm, sosek, withs, yogikrakow, zajo, zjak- mam nadzieję że wymieniłem wszystkich - a pies wam mordy lizał
  
 
wybacz egon, wróciłem niezgodnie z planem o 22.00. ale może w piątek wieczorem mały spocik na trawniku?
To będzie 3.06.2005 o 18.00 w Świdniku na trawniku. zrobimy gryla i może małe pifko. Czekam na zapisy, Panowie z okolic
pozdr
  
 
jakoś samotnie chyba będzie, kupięsobie więcej browara . Data dalej aktualna.
Pozdr
  
 
jakoś niebardzo jesteście przekonani do spotkania?
  
 
pewnie większość zabrała się za malowanie płomieni i montaż spoilerow żeby jakoś wyglądać i nie ma czasu żeby się zaanonsować
  
 
taaa, albo zaczęli szukać w szafach ciepłych ubrań
jak do jutra się nikt nie odezwie, to sam się zalkoholizuje
  
 
Chyba trochę ci pomogę tylko niewiem jak z powrotem do domu
  
 
zacząłem już dziś z sąsiadem .
Pozdr
  
 
Skończyłem dziś o 19.05. pozdrWIAm wszystkich niezdecydowanych.
Ze względu na wzgląd, że jestem pod wpływem alkoholu, nie powiem nic więcej.
Pozdr
  
 
Hmmm... No widzę, że tylko się alkoholizujecie....
  
 
withs nie tylko, nie tylko . Czasem siedzimy leniwie przy pifku
A tak ogólnie to spotkania mają służyć zapoznaniu się i zjednoczeniu braci z bestiami
Pozdr
  
 
Witam brać lubelską - trochę sie poznalismy na XI LOB party i trzeba tą znajomość podtrzymywać to jest nie tylko moje zdanie
Dlatego moja propozycjia jest taka:
Spotkanie wszystkich chętnych do zabawy w terminach 22.10 -23.10 lub 29.10 - 30.10
Miejsce: Jezioro Łukcze ośrodek ENERGETYK mogę tam załatwić tanie domki ( 15- 20 zł za domek/doba) - jest jeden minus temperatura- domki są nie ogrzewane. Wszystkich chętnych proszę o wypowiedzi ewentualnie i inne propozycje
  
 
Cytat:
2005-10-17 17:57:02, egoon pisze:
Wszystkich chętnych proszę o wypowiedzi ewentualnie i inne propozycje


Więc zacznę jako pierwszy.
Tak jak rozmawialiśmy, jestem otwarty na wszelkie terminy i propozycje i czekam na wszystkich chętnych, może tym razem się uda spotkać z jakimś większym gronem omegomaniaków z lubelszczyzny.
Czekamy.
  
 
Witam !

SPOTkać się należy - to oczywiste.
W moim przypadku dwudniowy wypad raczej nie wyjdzie, ale napewno się zjawię w umówionym miejscu.

eM72