SPOT - LUBLIN (czas zacząć) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Termin 29.10-30.10 bardzo mi odpowiada. Oczywiście będę
  
 
No to są postępy jest nas już 4 omegi :
Mariusz
Rafał
eM 72
I JA
Mam pytanie czy wszyscy zawitacie na jeden dzionek czy brać dla was noclegi - POTWIERDZAĆ -
  
 
Ja jestem za domkiem, najlepiej "BUNGALOW", rezerwuje od soboty do niedzieli.
  
 

Oczywiście z noclegiem, a na niską temperaturę też znajdzie się jakiś sposób
  
 
29.10-30.10

Jak wcześniej wspomniałem - bez noclegu.
  
 
Witam wszystkich po długiej nieobecności mam dla was złe wiadomości ale na ten weekend żona pod groźbą wypędzenia z domu ( pomaga jej potajemnie teściowa pewnie to jej pomysł) zastrzegła sobie misję sprzątania grobów a że są w kilku miasteczkach dookoła Lublina to się trochę zejdzie. Pewnie i wy macie podobne problemy dlatego proponuję przenieść spotkanie na następny tydzień jeżeli chcecie się spotkać jednak 29.10 to mogę dać wam namiary na ośrodek wypoczynkowy gdzie są wolne noclegi. Jak już zaczołem o noclegach to było z tym trochę problemów. Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie jest przygotowane tylko na wypoczynek w sezonie letnim telefonicznie rozmawiałem z zarządzającymi kilkoma takimi ośrodkami i wszędzie domki są przystosowane tylko do temperatur letnich i z tego powodu ośrodek zamknięty. Kwatery prywatne zdołałem dotrzeć do kilku albo zarezerwowane albo - na jedną dobę to mi się nie opłaca( szok - spiewają za domek 120-150 za dobę i im się nie opłaca) albo domek nieogrzewany. Ale znalazłem ośrodek całoroczny na jeziorem Krasne jak by co to namiary dam na priv. No to chyba tyle muszę kończyć bo roboty mam od groma albo i wiecej
  
 
no no jak zrobicie w nastepnym tygodniu to kto wie moze warszawka do was zagosci oczywiscie nic nie obiecuje ale?!

pozdro
Drus
  
 
Cytat:
2005-10-25 19:39:23, egoon pisze:

... żona pod groźbą wypędzenia z domu ( pomaga jej potajemnie teściowa pewnie to jej pomysł) ...



tzw. nieprzewidziane okoliczności.

A może by rozważyć jakąś inną, mniej czasochłonną formę spędzenia czasu ?
  
 

Jak tak to trudno, niech będzie za tydzień,a już liczyłem że się upiecze sprzątanie grobów
  
 
Witam !
Minął tydzień pełen wrażeń (przepaliła się w omesi uszczelka pod głowicą pomiędzy 3 a 4 cylindrem, ale obeszło się bez komplikacji i jest po leczeniu - tylko że finanse mocno ucierpiały), a tutaj cisza. Czy coś mnie ominęło ?
  
 
Cytat:
2005-11-04 22:50:05, eM72 pisze:
a tutaj cisza. Czy coś mnie ominęło ?


Tak, spot wirtualny, bo na tym stanęło.
  
 
Cytat:

2005-11-04 22:56:08, Mariosomegos pisze:
Tak, spot wirtualny, bo na tym stanęło.


To fantastycznie !!!
Jakiś nowy plan ?
  
 
Witam kolegów z LUblina i okolic
znalazło by się miejsce dla swierzaka???
  
 
Witam !

eM72
(jeszcze bardziej świerzy)
  
 
Witam wszystkich z lubelskiego i okolic mam trochę czasu to poprzegladełm wszystkie posty- widzę że lubelskie się trochę rozrosło i fajnie by was wszystkich kiedyś zobaczyć.
Ja niestety ze swej strony nie mogę nic obiecać czy zorganizować na razie muszę tyrać w robocie. Za jakieś dwa tygodnie skończy się ten kierat i może będę miał trochę czasu na jakieś przyjemności.Ale może któryś z was ma jakieś propozycje????
Rafał pozdrów żonę i Martę podobno jest dziś u was.
  
 
Wszystkich rozumiem ja też mam obowiązki rodzinne i materialne ale jak by co
otwarty jestem na propozycje
pozdrawiam LU
  
 
Witam Ziomków bardzo serdecznie,
Nie dość że jestem nowy, to ostatnio z braku czasu wogule rzadko zaglądam do neta, wiadomo, koniec roku się zbliża i zapieprz w robocie większy i nawet w weekendy trzeba robić. Bardzo chętnie poznałbym bliżej kolegów choćby z województwa, ale w obecnym czasie to nawet 1 dnia nie wykombinuje wolnego. Na dodatek 3 potomek się niedługo narodzi, więc dupa ze spotakania i poznania Was, bo oprócz roboty trzeba jeszcze kobity pilnować. Ale myślę, że bliżej wiosennych roztopów, jak się sytuacja rodzinno/zawodowa wyklaruje, to gdzieś na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim spotkamy się przy piffku i poznamy bliżej (tzn, ja z Wami starymi wyjadaczami hehe). Czytając poprzednie posty koledzy kombinowali spocik nad j. łukcze. A są jeszcze fajne ośrodki nad j. krasne, j. zagłębocze i innymi. Może coś w przyszłości uda się wspólnie zorganizować.
Pozdrawiam Wszystkich
V
  
 
Witam wszystkich lubelaków i nie tylko lubelaków.

Od X czasu próbujemy zorganizować jakiś spocik i ciągle nic,
a to babcia zachorowała, a to jeszcze coś tam.

Chciałem zaproponować wszystkim spocik u mnie,
jeśli pogoda dopisze zorganizuję kulig.

Zapraszam wszystkich chętnych z regionu i nie tylko
na 21.01.2006r.

Wszelkie pytania pod nr. tel. 504 323 992

Adres i mapkę prześlę na e-maila.

Jeśli nikt się nie zgłosi to se sam na sankach pojeżdżę i
wódki nachlam.

Czekam na chętnych i wszelkie propozycje.

Pozdrawiam.
  
 
Jeden chętny już jest.

Nocleg możliwy w hotelu, niedrogo, jeszcze się dowiem u siebie w stadninie, bo pokoje mają, tylko nie wiem czy ogrzewane, wszystko sie wyjaśni jutro.
  
 
Witam

Jestem chętny na ten spot , ale ten termin mi niestety nie odpowiada.
Uważam , że termin styczeń lub luty to zły pomysł jak na taką imprezkę . Najlepiej od marca "wzwyż" (większa szansa na lepszą pogodę). A jak się zaczną zakrapiane dyskusje to jak tu później do jakiegoś miejsca noclegowego się dostać . A tak to tylko do Omy i kimonko - mało kto w takich sytuacjach myśli o "luksusach" hotelowych.
Inna sprawa to dojazd . Jazda po lodzie , w śnieżycy tudziesz mgle pareset kilometrów też mi średnio odpowiada jak na wyjazd rekreacyjny.
Zdecydowanie za ! Jeśli już się zrobi nieco cieplej - marzec , może nawet kwiecień - jako rozgrzewka przed wiosennym LOB PARTY. Wtedy jest szansa , że powtorzy się klimat np. zeszłorocznego czerwcowego spotu warszawskiego - kto był ten wie !

Takie jest moje zdanie HOWGH !