Naprawa przedniej szyby HELP!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spotkała mnie jedna z tych rzeczy które dzieją się same i nic na to nie poradzimy! Otóż jakiś głaz zrobił mi dziurkę w szybie i to na wprost oczu!!!! Znacie jakiś pomysł na sklejenie tego celownika, albo chociaż zminimalizowania go.Wiem że gdzieś to się robi ale czy samemu czy w warsztacie... ???? I czym??
najlepiej w wawie albo w okolicy
  
 
na pikniku forda OMC motors prezentowal jakas technologie do latania szyb - podjedz do nich i wszystkiego sie dowiesz
  
 
Jest szansa że w puncie obsługi OMC też coś wiedzą?
  
 
Pewnie wyślą Cie na Uczniowską do ich warszatu napraw blacharskich
  
 
sklejenie "odprysku" po kamyku kosztyje 40-50zł

trzeba poczekac godzinkę. Robią to w każdym warsztacie z Auto-szybami.

z tym że z tego co wiem, odprysk nie może być większy od monety 5zł
  
 
Aha, zapomniałem dodać, że fachowcy radzą, że jesli już dostaniuemy po ochach kamykami i zrobi się "odprysk" to najlepiej od razu zakleić to taśmą samoprzylepną, aż do momętu naprawy.
  
 
Sprawdz www.jaan.com.pl, dwa tygodnie temu lepiłem u nich dwa odpryski za 50 zł (jakaś promocja była). Faktycznie odprysk nie moze być większy od 5zł. Cała naprawa zajeła ok 40 min.
  
 
Wielkie dzięki!!
Może jakiś adres w wawie, na razie w OMC powiedzieli że nie robią takich rzeczy ale faktycznie odesłali mnie do blacharskiego działu.
Od razu informuję że w OMC wymiana przedniej szyby nieprzyciemnianej bez ogrzewania to ok 1000 PLN
  
 
Zaklej jakąś naklejką, żeby brud nie właził i znajdź jakiś zakład co montują szybki, tam pewnie też będą lapić. lepienie ok 50 zł, ja tyle dałem, a trawało to może z 30 min. Dodam że nowa szyba z montarzem 320 zł Szybex
  
 
dzięki MasterCheat.
  
 
jeszcze godzinę temu miałem to samo....pojechałem na ulicę Grzybowską 85. Za naprawę sporego odprysku zapłaciłem 80 pln. Wszystko trwało około 30 minut.
  
 
cześć Arturo!! No widzisz, ktoś podbił oko aniołkowi!! Grzybowska ile?
  
 
85 zdaje się...z ulicy Towarowej skręcasz w Grzybowską tam gdzie jest muzeum Powstania warszawskiego i po jakiś 100 metrach masz po lewej kilka warsztatów. Zdaje się że trzeci z kolei robi szyby