Spot kaliski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dziś to spotkałem sie w Kaliszu z Dan Danem, jego rodzinką i PIĘKNĄ BESTIĄ

spot trwał bardzo krótko ale za to był pełen atrakcji, które to dostarczył nam lokalny "szybki" w swym BMW
  
 
Ano pokazał ,ale pierwszy "SPOT KALISKI " uważam za udany.
Będzie zamieszczone foto
pozdrawiam DanDan
  
 
opowiem co z Danem widzieliśmy:
najpierw kolo swym ryczącym BMW E30 przejechał obok naszych stojacych na parkingu bestyjek, nawrócił, powtórnie przejechał ale z większą prędkośćią i za dłuższą chwilę podjechał bardzo blisko naszego parkingu, a jako że była to droga dwujezdniowa (szeroko) klient zaczął próbować kręcić bączki , coś tam wykręcił łącznie z jazdą po krawężniku i pomknął w siną dal

mnie zamurowało


[ wiadomość edytowana przez: MEGA_3 dnia 2005-06-01 08:19:35 ]
  
 
mini fotorelacja





[ wiadomość edytowana przez: MEGA_3 dnia 2005-06-01 22:17:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: alicia dnia 2005-06-01 22:45:23 ]
  
 
Wy w tym Kaliszu to żyjecie w ciągłym stresie , cosik mi się widzi, że powinno się przejechać przez wasze miasto kawalkadą omesiek, po takiej akcji cały szpital kaliski zawalony grzbietami po zawale albo uderzeniu krwi do głowy, bo przecież mozgów to raczej tam nie trzymają, skoro jest tak, jak Mega pisze
  
 
Eeee wy to nie wiecie gdzie spoty urzadzac,zeby bylo wesolo
Mega trzeba bylo Dan Dana zaprosic wieczorkiem na slynny Zloty Rog wtedy dopiero mozna sie ubawic

A ty Janek nie wysylaj ludzi do kaliskiego szpitala, nie wiesz co czynisz

[ wiadomość edytowana przez: _Gepard_ dnia 2005-06-02 02:15:21 ]
  
 
Gepard, co do złotego to racja
ostatnio przesiadując ze znajomymi w tym słynnym miejscu trochę nam się nudziło i liczyliśmy z jaką częstotliwością przejeżdżają obok lokalni 'szypcy' rekord należy do pewnej pasiastej calibry - w kwadrans pojawiła się chyba z 8 razy
Następnym razem (przy spocie w porze bardziej wieczorowej) należałoby zawitać na Górnośląską, w okolice Domu Usług
  
 
Mam pytanie w imieniu kolegi, który nie może jeszcze pisać na forum, ale chciałby pojawić się na zlocie. Czy ktoś z Kalisza, Konina, Turku lub okolic będzie jechał w piątek lub sobotę na LOB party? Dajcie proszę znać, a ja mu przekażę (albo bezpośrednio mu na GG 2840822). Z góry dzięki w jego imieniu
 
 
Dlaczego MEGA_3 piszesz tak późno, byłem w Kaliszu na weekend i też mogłem podjechać.
A może jakis większy zlot np. na Szałe?
  
 
Scooby, zwróć uwagę na daty wcześniejszych postów - tak, maj/czerwiec 2005
  
 
może jakoś spotkanko, widze że dawno nic się nie działo w naszym rejonie. pozdrawiam