Volkswagen FOX

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nowy model Volkswagena, Fox, oto on:



Mamy już Wilka (Lupo) przyszła pora na Liska
Kiedyś już VW używał nazwy Fox, ale odnosiła się ona na naszym rynku do modelu Polo w wersji Fox.
Teraz wprowadzono do oferty modelowej samodzielnego Fox'a
Na oko jest to coś pośredniego między Lupo a Polo, być może jest to po prostu auto, które ma zastąpić Lupo...


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-06-01 13:37:31 ]
  
 
Fox ma zastapic Lupo Ladniusi jest. Mi sie podoba. I co najwazniejsze ma byc TANI! Co w przypadku VW jest zaskoczeniem Moze byc ciekawa alternatywa dla Matizow itp
  
 
Tani w przypadku VW nie musi oznaczać, że ma być tani w stosunku do innych aut, a szczególnie Matziów i jemu podobnych
  
 
no ale gdzies czytalem (AS czy cos) ze ma kosztowac cos okolo 30 tysi. Wiem ze matiz jest tanszy ale wiekszosc ludzi moze zwabic sama marka czyli VW
  
 
osobiscie mi sie bardzo podoba, ale z tą ceną to pewnie bedzie nie tak różowo, albo bedzie tani "golas"
  
 
Na pewno będzie golas.
W Germanii ma kosztować 9 500 Euro za wersję podstawową, czyli bez zaawansowanej elektroniki dot. trakcji, bez bocznych poduch, bez klimy, nie wiem czy z czy bez ABSu.
W Polsce taka wersja powinna być sporo tańsza biorąc pod uwagę, że w Niemczech zawsze podobne wersje kosztują sporo więcej niż u nas...
Czyli może będzie kosztował coś koło 35 tys.
  
 
Sympatycznie się prezentuje
 
 
Czy na tym zdjęciu to auto nie przypomina Wam Getza?
Bardzo bardzo podobna koncepcja, podobne rozwiązania, podobne kształty...



Tylne światła inne niż obowiązująca moda, na tej samej wysokości co w Hyundaiu, bardzo podobna sylwetka z profilu, bardzo podobnie zaprojketowany korpus lusterek, nieco podobna linia maski, no i bardzo podobny kształt drzwi (mam na myśli rozwiązanie słupka "A" i górnej krawędzi drzwi)... tylko Lisek jest nieco mniejszy od Pszczoły...
Hmm, czyżby nadchodziła nowa moda? A może jestem skrzywiony i przesadzam z tym podobieństwem
  
 
hmm czy ja wiem... To chyba jakies twoje pokrzywienie
Naprawde ten vw mi sie podoba. Duzo bardziej mi sie podoba niz np Pug 107 czy jego bracia w postaci C1 i Aygo


Eto 107
  
 
Widocznie tak, ale linia drzwi na pewno jest taka sama

A co do tej rodzinki trojaczków to faktycznie można o ich urodzie powiedzieć, że jest kontrowersyjna



A jeśli już musiałbym wybierać to najbardziej z nich podoba mi się Toyota, ma najbardziej indywidualny charakter i zgrabnie wkomponowaną tylną klamkę...



Noo a wersja 3d to już inna bajka i nawet mi się podoba



A co do nowego Liska z fabryki w Wolfsburgu to mi również się podoba, jest to kolejny przykład, że podobają się nam zwarte, niezbyt udziwnione, nieco konserwatywne auta
  
 
Całkiem przyjemne autko
  
 
jak na peugeota to 107 jest tragicznie brzydkie... Jak mowilem wczesniej z tych trojaczkow wybieram FOXa
  
 
w nastepny poniedzialek w AS ma byc test porownawczy Foxa i Pandy
  
 
Cytat:
2005-06-01 16:47:46, MacTB pisze:
Czy na tym zdjęciu to auto nie przypomina Wam Getza? Bardzo bardzo podobna koncepcja, podobne rozwiązania, podobne kształty... Tylne światła inne niż obowiązująca moda, na tej samej wysokości co w Hyundaiu, bardzo podobna sylwetka z profilu, bardzo podobnie zaprojketowany korpus lusterek, nieco podobna linia maski, no i bardzo podobny kształt drzwi (mam na myśli rozwiązanie słupka "A" i górnej krawędzi drzwi)... tylko Lisek jest nieco mniejszy od Pszczoły... Hmm, czyżby nadchodziła nowa moda? A może jestem skrzywiony i przesadzam z tym podobieństwem



wiesz ale klape to on ma o niebo ladniejsza niz Getz jeszcze jakby nie bylo tych czarnych spodow od zderzakow...
  
 
A mi się moja tylna klapa podoba Jest jedyna i niepowtarzalna i nie da się pomylić z żadną inną
A pierwsze co mój kolega powiedział jak jechaliśmy odbierać Getza i stał tyłem jeszcze bez rejestracji: kurcze, on się normalnie uśmiecha nawet z tyłu!
  
 
Mnie się autka tego typu średnio podobają.. oczywiście oceniam je tylko i wyłącznie na oko, bo na tym co w środku sie nie znam.
 
 
Czyli mój też Ci się nie podoba
  
 
U Ciebie kolor jest taki, że wynagradza wszystko to co mogłoby mi się nie podobać (wybrnęłam? )
 
 
Wspominij jeszcze tylko o dużych felgach i wybrnęłaś
  
 
Cytat:
2005-06-06 22:25:39, MacTB pisze:
Wspominij jeszcze tylko o dużych felgach i wybrnęłaś



Hehe felgi to są w ogóle cud, miód i malina