Studia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlasnie. Do maturki nie daleko wiec musze zaczac rozgladac sie za jakimis studiami. Co studiujecie co polecacie a co nie?
Ja mysle o transporcie, logistyce itp. Na poczatku marzyla mi sie polibuda ale jak dowiedzialem sie co trzeba zdawac z matury to wymieklem... I teraz mysle o Wyzszej Szkole Celnej w Wawie na Jagiellonskiej. Tam maja transport. Znacie ta szkole?
  
 
ja student prawa z torunia
  
 
Ja 'student' informatyki z Warszawy, Wyzsza Szkola Ekonomiczno-Informatyczna na Stoklosach
A jaki tryb studiow preferujesz? Ja studiowalem rok na PW w trybie dziennym, na wydziale 'moich marzen' Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa, ale sie zawiodlem, nie podobalo mi sie, po pierwsze material, po 2 brak mozliwosci zarobienia kasiorki...
Ogolnie na PW nie jest zle, chorendalne pieniadze kosztuja tam studia zaoczne, dostac sie nie jest bardzo trudno, gorzej z utrzymaniem, ja mam ta satysfakcje ze sam zrezygnowalem, nie wywalili mnie...
Dla mnie to skandal zeby uczelnie prywatne byly tansze od panstwozycha (zaoczne)...
  
 
Najprawdopodobniej (a nawet napewno) beda to studia prywatne (za duzy tuman jestem na panstwowe). No i najprawdopodobniej beda to studia zaoczne. Chce jakas robote znalezc i odciazyc starszych....
  
 
Życzę ci dostania się na wybrany kierunek.
  
 
Cytat:
2005-01-30 14:19:01, Artiro pisze:
Ja 'student' informatyki z Warszawy, Wyzsza Szkola Ekonomiczno-Informatyczna na Stoklosach



hehe... a ja nie daleko mieszkam (na Imielinie) - rzut beretem na Stokłosy
 
 
eee i tak Brodno rzadzi
  
 
Z brudna to znam ino tylko gringos i szpital no i pare senioritas
A tak swoja droga to Bemowo rzadzi, a w szczegolnosci YelonkY rulez...
  
 
z brÓdna a nie brudna.... A Pana wojtka Kowalczyka nie znaju??? chlopak sie wychowal na stadionie przed moim blokiem
Do nie dawna czesto mozna bylo z nim pograc w pilke w parku brodnowskim
  
 
Sorki bardzo za literuffke
A Kowlczyka znaju... i pamietaju z legii...
Ale do parku brodnowskiego jakos niestety nie chodzilem na pilke...
  
 
Odswiezam. Szukam kogos kto studiuje na politechnice co by mi powiedzial jak tam jest. Jedna osoba mi mowila ze jest zajebiscie ciezko sie utrzymac, a teraz druga ze na zaocznych (ktore mnie interesuja) jest luzik... Dlaczego tak ciezko zdecydowac sie na studia...
  
 
Zależy jakie zaoczne.
Ja studiowałem na Politechnice na zaocznych. WIP - Wydział Inżynierii Produkcji, kierunek: mechanika i budowa maszyn.
  
 
wydzial transportu kierunek logistyka i technologia transportu
  
 
Trochę trudniej się było dostać niż na WIP za to dużo łatwiej utrzymać.
  
 
chyba z rezeygnuje z polibudy...
  
 
I Focus, co w końcu wybrałeś?
 
 
w sumie jeszcze nic...
  
 
chodzil ktos na sgh?
  
 
No i od dzis jestem juz studentem Dzis sie zapisalem do WSC na logistyke miedzynarodowa Od pazdziernika zaczynamy zycie studenckie