Nowy Matiz by Chevrolet. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesci zostały brane z nowki Lacetti w celu wyeliminoiwania ewentualnej przyczyny, po dojsciu do przyczyny z powrotem trafily do nóweksa a zostala wymieniona tylko poduszka (gwarancja)
  
 
A ktoś potem kupi tą nówkę jako "normalną"? Nie wiedząć że była królikiem doświadczalnym i żeście ją rozmontowali?
  
 
Mac przeciez to norma... Ja ci powiem tylko tyle. Nie kupuj zadnego sprzetu w Vobisie... Zupelnej nowki tam nie kupisz
  
 
Ja poduchy w poldku wymienialem przy 145000

ale to taki Ot odemnie dla was

pozdr
  
 
W Vobisie? Ja nawet nie wiem co to jest Vobis, wiec nie sądzę abym kiedykolwiek coś tam kupował.
I nie jest to norma moim zdaniem.
  
 
vobis to sklep komputerowy tzn siec sklepow. Np w Carrefourze na wilenskim jest Vobis. I tam na 100% nie kupisz nowki sztuki. Wiem bo sam je uzywalem w pracy i potem oddawalem do vobisu
  
 
Spark to matiz po kraksie.
  
 
Cytat:
2005-06-29 10:21:22, Focus pisze:
vobis to sklep komputerowy tzn siec sklepow. Np w Carrefourze na wilenskim jest Vobis. I tam na 100% nie kupisz nowki sztuki. Wiem bo sam je uzywalem w pracy i potem oddawalem do vobisu



dobrze kolega prawi to tak samo jak kompy z media markt saturna itd dyski twarde w tych kompach maja minimum 3 stickery gwarancyjne i inne czesci tez

pozdr
  
 
mam monitor z media marktu i mam swiadomosc ze mogl "troszke" chodzic. Ale dziala i jestem zadowolony, kupiony za dobra cene
  
 
Cytat:
2005-06-01 14:36:40, Petersen pisze:
Chevrolett to jedno wielkie g...

Według mnie to zależy jakie bo amerykańskie są naprawde świetne a kto myśli inaczej to a co do tych koreanów ze znaczkami Chevroleta to myśle tak samo.
  
 
Cytat:
2005-07-09 22:00:20, Chevrolet pisze:
Według mnie to zależy jakie bo amerykańskie są naprawde świetne a kto myśli inaczej to a co do tych koreanów ze znaczkami Chevroleta to myśle tak samo.



wszystkie sa dobre poki sie nie psują
  
 
Cytat:
2005-07-10 14:27:52, Petersen pisze:
wszystkie sa dobre poki sie nie psują


tak mozna podsumowac wszystkie marki nie tylko chevrolety...