Wasze wrazenia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moglibyscie sie podzielic waszymi wrazeniami z jazdy jakims modelem mercedesa(nowym lub starym) bo ja jechałem jedynie w123,w124,190a chciałbym sie dowiedziec jak to jest jechac np.s-320
 
 
równiez jestem ciekaw
 
 
zajrzyj na stronę 'patronacką' tego forum czyli na www.mercedes.glt.pl. Tam w dziale A-klasse i S-klasse znajdziesz 'raporty z jadzd'. Są one napisane przez urzytkowników właśnie tych samochodów.
  
 
moze jeszcze jakies wrazenia !!!!!!!!
  
 
to jeździłeś modelami które napewno miały słabe przyśpieszenia i słóżyły raczej do kulania sie lub na dłuższe trasy........
Mercami jeździ sie super...sam mam w123
Pozdrawiam Sebamadmajcher@wp.pl
 
 
JAZDE S KLASĄ TRUDNO NAZWAĆ JAZDĄ TYM SIĘ POPROSTU PŁYNIE.We WNĘTRZU JEST TAK CICHO ŻE POZA TOBĄ ESKĄ I DROGĄ NIC NIE ISTNIEJE.
 
 
Witaj

ja jeżdze dwoma mercedesami :
- w123 z silnikiem 300D - moim zdaniem super autko tylko trzeba dbac o nie

oraz
- w107slc z silnikiem 350(benzyna) - to już jest mażenie 9 sekund do 100, Vmax 210(fabryczne) ale 220 jedzie pomimo tego że to 79rocznik

[ wiadomość edytowana przez: A-D-I dnia 2003-09-25 12:42:51 ]
  
 
Jak tak czytam te wypowiedzi to mam wrażenie, że to forum służy 12-latkom do opisywania swoich marzeń, albo... wszyscy właściciele mercedesów są dyslektykami .
Szymon
 
 
Mam c-klasae i jestem zadowolony. pomimo że mam dużo z nim problemów a konkretnie z jebaną elektroniką.Według mnie zależy dużo od modelu.Gebelsi dbają o swe nabardziej wypasione merce, a średniaki popychają do przodu.Na serwisie 10 spaceruje a 11 coś próbuje zrobić , taka jest prawda