III Zlot Pojazdów Komunistycznych, 22-24 lipca 2005

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
UWAGA!!! W przygotowaniu jest III Zlot Pojazdów Komunistycznych. Zapraszamy wszystkich miłośników Komunistycznej Motoryzacji: motocykle i samochody.

Proszę wszystkich którzy chcieliby się pojawić na tym zlocie o kontakt mailowy - musimy oszacować ilość chętnych aby przygotować się z zapleczem...

TERMIN: 22 lipca - 24 lipca 2005
MIEJSCE: Czersk (20 km od centrum Warszawy obok Gróry Kalwarii)
KONTAKT: Prezes, 0502076506, email: prezes@cartoontrabant.pl

Aktualnie jest załatwiony duży plac trawiasty wielkości 200x200 m, TOI-TOI-ie, ochrona oraz parada po Warszawie. Na terenie zlotu nocleg będzie w namiotach - to jedyna forma noclegu - nie ma domków. Teren jest oświetlony więc do późnej nocy będzie miła atmosfera... Przewidywany koszt zlotu - 50zł/osoba/trzy dni. Wstęp dla widzów 5zł/osoba/dobę.

Zapraszamy wszystkich miłośników komunistycznych pojazdów: Syreny, Warszawy, Trabanty, Wartburgi, Wołgi, Skody, Zastavy, Moskwicze, Łady, Fiaty 125p, Zaporożce i inne kultowe komunistyczne pojazdy.

Proszę o jak najszybsze zgłoszenia na maila.

Pozdrawiam
PREZES
Tomasz Zwoliński
www.cartoontrabant.pl
  
 
szkoda że nie w Czersku w Borach Tucholskich
  
 
fajnie, tylko jakich pojazdow komunistycznych? w polsce panowal ustroj socjalistyczny i czasy te sa nazywane socjalistycznymi, natomiast nie wiem, jak mozna auto nazwac wedlug systemu politycznego? kompletnie nie trafiona nazwa zlotu.
jutro zglosze 20 aut, kto bedzie chcial, ten pojedzie. dobrze by bylo, zebysmy troche pohalasowali, hehe!
  
 
zainteresowanie zlotem ogromne, wiec wstrzymam sie ze zgloszeniem, hehe!
  
 
Jeśliby był w Gdańsku jak rok temu, to bym się rzucił, bo z mojej letniej rezydencji na terenie ZGW miałbym całkiem blisko...
A nawet w Borach Tucholskich...
A tak, to lipa .
  
 
W Gdańsku był całkowicie inny zlot organizowany przez LadaKlubPolska wspólnie z nami, Skoda Trójmiasto, oddział Cartoon z trójmiasta i nazywał się Zlot Pojazdów Socjalistycznych

proszę nie mylić tych dwóch imprez bo nasza była niekomercyjnym spotkaniem jednodniowym, a ta aktualnie na którą zostaliśmy zaproszeni jest dużym zlotem
  
 
dobrze by bylo, gdybycie sie wypowiedzieli, przeciez nie bede nikogo zmuszal do uczestnictwa. ja akurat w tym terminie mam wolne, wiec moge sie tam udac, ale sam nie mam zamiaru.
  
 
Prawdopodobnie będę się wybierał, w tej chwili na 99%. Dokładnie będę wiedział dopiero na koniec czerwca.

A tak przy okazji, to czy ktoś wybiera się do Czerniewic??
  
 
Cytat:
2005-06-06 10:11:03, PAGAN pisze:
dobrze by bylo, gdybycie sie wypowiedzieli, przeciez nie bede nikogo zmuszal do uczestnictwa. ja akurat w tym terminie mam wolne, wiec moge sie tam udac, ale sam nie mam zamiaru.


Jak jeszcze kilka osób się zdecyduje to bym WSTĘPNIE pojechał.

MILES125: Ostatnie 2 lata byłem, więc jest szansa, że i wtym roku pojadę.
  
 
Cytat:
2005-06-06 09:58:14, GDA pisze:
W Gdańsku był całkowicie inny zlot organizowany przez LadaKlubPolska wspólnie z nami, Skoda Trójmiasto, oddział Cartoon z trójmiasta i nazywał się Zlot Pojazdów Socjalistycznych proszę nie mylić tych dwóch imprez bo nasza była niekomercyjnym spotkaniem jednodniowym, a ta aktualnie na którą zostaliśmy zaproszeni jest dużym zlotem


A to ja w takim razie przepraszam.
  
 
A czy Atu+ kwalifikuje się jako pojazd epoki PRL-u czy nie
Jeżeli tak to chętnie
  
 
Witam,
Ja też chetnie wezmę udział, jeżli mój pojazd uznany zostanie za komunistyczny.
Mam nadzieję, że wpisowe na zlocie będzie i noclegi nie są obligatoryjne?

pozdr

Mocarz
  
 
No to mamy już tzw. "Grupę Czterech" .
W tej sytuacji jestem chętny na tą wycieczkę!
  
 
Podnoszę temat - bo zlot już w ten weekend.

  
 
Szkoda, że mamy inne plany na weeekend
  
 
ja prawdopodobnie tam bede, ale jako zwiedzacz.
  
 
ja się wybieram w sobotę tylko na paradę. ruszam około 8.00 rano spod McDonalddsa w Willanowie (pętla autobusowa).

  
 
I ja bede - dzięki kolegom z Warszawy
  
 
muszę przyznać iż frekfencja fso i lkp była dzisiaj porażąjąca.
  
 
ja bede jutro kolo poludnia. pogoda po zboju. moze ktos tam jeszcze bedzie, a jak nie to sobie te ruiny obejrze.