[Foto] czysty pug :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj zabralem sie za totalne sprzatanie i mycie autka. Ostatnio troszke go zaniedbalem z powodu matury, ostatnio pracy. No ale wczoraj zebralem sily i wywoskowalem, poodkurzalem i wszystko uporzadkowalem w autku. Zdjec jak wygladal przed nie mam, nawet gdybym mial to i tak bym sie wstydzil pokazac. Po paru godzinach pucowania efekt byl taki:
foto 1
foto2
foto 3
na 3 zdjeciu w odbiciu widac drugie autko, ktore rowniez zostalo gruntownie wyczyszczone
foto 4
foto 5
foto 6
foto 7
Pryszedl rowniez czas na mala zabawe w zawodowego fotografa:

foto 8

foto 9
No i zdjeciu z ktorgo jestem bardzo zadowolony, osobiscie bardzo mi sie podoba:
foto 10

Jednak w pewnym momencie sloneczko zaczelo gdzies uciekac i nad peugeocikiem zaczely sie zbierac ciemne chmury:

foto 11

No i zaczelo padac:
foto 12
foto 13
Na szczescie deszcz nie byl zbyt dlugi i obfity No i od razu po deszczyku wyjrzalo sloneczko, czego efektem byla tecza
foto 14
foto 15
foto 16

Niestety dzis pada od rana a autko niestety stoi pod chmurka No ale przynajmniej na fotkach sie swieci i lsni I na koniec ostatnia fotka
foto 17
I to by bylo na tyle Zdjec zrobilem duzo wiecej ale nie wszystkie mi sie spodobaly. A wam sie podoba?
  
 
Mi się podoba I autko i zdjęcia
Fajnie skomponowane i dobrej jakości
A najbardziej podoba mi się to:



Kapitalny efekt przechodzenia krajobrazu rzeczywistego w odbity w samochodzie
  
 
ciesze sie ze sie fotki podobaja Wszystkie sam robilem, i wszystkie pomysly sa moje Moja rodzinka sie smiala ze mnie ze latalem z aparatem wokol samochodu, non stop jakos go przestawialem (co by lepsze swiatlo bylo ) a nie ktore fotki robilem prawie lezac w trawie
  
 
A mam zapytanie. Czy znacie jakies stronki/fora dotyczace fotografi? Moze jakies porady, wskazowki itp. A moze cos gdzie moglbym umieszczac swoje fotki?
  
 
Fotki poprostu Super. Fajne zgranie otoczenia z żabą
  
 
Focus - apropo strony o fotografowaniu - zapraszam na OnePhoto
  
 
tiaaa zabojad sie wtopil w otoczenie
Grzechu dzieki za link, tak sie wlasnie zastanawiam czy by nie wrzucic tam paru fotek mojego autka
  
 
Szkoda że nie zrobiłeś w formie miniaturek, fajnie by się oglądało.

Hihi na tym co Mac pokazał to mi się autko ze Shrekiem kojarzy
 
 
Cytat:
2005-06-06 21:24:33, storm pisze:
Szkoda że nie zrobiłeś w formie miniaturek, fajnie by się oglądało.



eee na imageshacku jest tyle linkow ze nie wie ktore to do miniaturek....
  
 
Cytat:
2005-06-06 21:28:18, Focus pisze:
eee na imageshacku jest tyle linkow ze nie wie ktore to do miniaturek....



Z tego co pamiętam to to pierwsze
 
 
cholera kiedy mój zostanie tak umyty
  
 
Przyjedź do Warszawy to Ci z Focusem umyjemy
Tylko będziesz musiał zostawić na cały dzień (z pełnym bakiem, kluczykami i dokumentami )
  
 
Cytat:
2005-06-06 22:11:45, MacTB pisze:
Przyjedź do Warszawy to Ci z Focusem umyjemy Tylko będziesz musiał zostawić na cały dzień (z pełnym bakiem, kluczykami i dokumentami )



skrzynka browara tez sie przyda
  
 
ja dzis jade na wies i bede szorował Lagune z zewnatrz i wewnatrz ale nie pokaze fotek bo aparatu nie mam...mozecie wierzyc mi na sowo
  
 
CHCEMY WIĘCEJ ! ! !
Porposimy pana o jeszcze jakieś fotki puga
  
 
mojego? Gdybym mial cyfraka na wlasnosc moglbym cos myslec... Jedyne co mam to aparat w telefoniku, ale to nie wyjdzie tak jak trza
  
 
Witam! Jestem tu nowy i takze chciałbym sie pochwalic swoim autkiem Sami zobaczcie.. wystarczy kliknąc w mój profil!
  
 
eee po zdjeciu nr 3 widac ze kolega ma podobne zapedy jak ja do sztuki fotografi A z tym truckiem zapraszam na forum FSOAK
  
 
Cytat:
2005-07-25 22:16:34, Focus pisze:
A z tym truckiem zapraszam na forum FSOAK



Nie ma z czym... wczoraj go rozwaliłem...
Fotki i krótki opis...
  
 
Cytat:
2005-07-27 22:31:04, Czarek_Rej pisze:
Nie ma z czym... wczoraj go rozwaliłem... Fotki i krótki opis...


wlasnie czytalem przed chwila. Czasem zagladam na forum esperala. No nie ladnie sie stalo... Ale to tylko blacha wazne ze ludzie cali