Forum Skuterow i motorowerow

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam chcialem spytac czy wypali takie forum ??
  
 
Cytat:
2005-06-07 00:19:50, MaTeK126 pisze:
Witam chcialem spytac czy wypali takie forum ??



Forum rowerów już jest więc można pod nie podłączyć skutery i motorowery
 
 
Poprostu stworzyć kategorie Skutery i Motorowery i jeżeli chciałbyś tak to mogę dać ci w tej kategorii moderatora (S) to będziesz się tym zajmował co ty na to ??
 
 
Topic można zamknąć.

Uzgodniłem z MaTeK126 wszystko na prv. Utworzyłem na forum rowerowym kategorie Motorowery i skutery i dałem mu do niej (S) Po co tworzyć drugie forum z "rowerem" w tytule

Życzę powodzenia
 
 
Tak tylko nieda sie nic prowadzidz w tym jednak bede sie staral o forum na glownym a jak nie wypali to odbedzie sie bez
  
 
Juz skasowałem tobie (S) na forum rowerowym i kategorie tak jak prosiłeś Moim zdaniem nie widzę przyszłości dla tego forum, skoro jest już jedno z "rowerem" w temacie
 
 
moglo by sie zrobic na forum tloczno ze wzgledu na uzytkownikow skuterow ale pod jednym warunkiem ... skusilibyscie skutery.net zeby tu pisali

pozdr
  
 
wszystko pomalu sie zrobi
  
 
do it

http://motonews.pl/forum/?op=fvf&c=0&f=60

pozdr.
  
 
Hehehe... a jednak powstało forum. Gratuluje i życzę miłego postowania
 
 
ps. tak dla sprostowania drogi Daemonie forum chyba miało się nazywać Motorowery i skutery a nie Motocykle i skutery
 
 
A mi sie kolega moderator na priv zapytal: "I jak bedzie z tym Forum motocyklowym ?? da rade cos zrobic ?"

pozdr.

  
 
ehhhhhhhhh
witam na next forum
  
 
Cytat:
2005-06-10 09:39:48, daemon pisze:
A mi sie kolega moderator na priv zapytal: "I jak bedzie z tym Forum motocyklowym ?? da rade cos zrobic ?" pozdr.



Bywa, czasem się człowiek przejęzyczy
 
 
ja tam zwykle palcami pisze

pozdr.
  
 
Dalsza część tematu ...
 
 
Forum powstało, ale co pusto ja tylko jeden witający topic dałem i koniec tego dobrego
 
 
Cytat:
2005-06-07 11:02:49, Norbi69 pisze:
Forum rowerów już jest więc można pod nie podłączyć skutery i motorowery


wlasnie - nie prosciej tak bylo????
nie zebym sie czepial, ale lepiej jedno forum z kategoriami i setka uczesnikow, niz dwa osobne, z 20-ma czytaczami....
  
 
Cytat:
2005-06-16 12:08:52, adasco pisze:
wlasnie - nie prosciej tak bylo???? nie zebym sie czepial, ale lepiej jedno forum z kategoriami i setka uczesnikow, niz dwa osobne, z 20-ma czytaczami....



Chciałem, a nawet stworzyłem kategorie dla MaTeK126, ale on stwierdził, że chce oddzielnie no i są tego efekty.

Proponuje następująco:

1.zmienić nazwę Forum Rowerowego na Forum Jednośladów

2.skasować nie potrzebne forum motorowerowe i skuterowe

3.utworzenie na nowym połączonym forum 2 dodatkowych kategorii

4.zamiast mnie, żeby MaTeK126 został moderatorem na tym forum razem z Tazem
 
 
Dobra, robcie dalej sami...

pozdr.