MotoNews.plrejestracja | zaloguj się 
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie
Volkswagen

wiadomościopinie kierowcówgaleria zdjęćceny nowych aut


Volkswagen Tiguan Delta4x4Volkswagen Tiguan Delta4x4   03.03.2008 Niektórzy uważają, że świetnie się sprzedający model Volkswagena – Tiguan jest nieco mało spektakularny, a jego wygląd nieco zbyt "grzeczny". Firma tuningowa z Niemiec, delta4x4, specjalizująca się w samochodach terenowych ...


Volkswagen Tiguan Delta4x4...pozostawiła sobie za zadanie pokazanie sceptykom, że Tiguana także można zamienić w auto przyciągające uwagę. Delta4x4 przygotowała od razu dwie wersje udoskonalonego Tiguana: sportowy wariant uliczny i szlachetny offroadowy.
Wersja uliczna
Przeznaczona głównie dla kobiet o wyrafinowanym guście, posiada obniżone o 30 mm zawieszenie w stosunku do modelu seryjnego, mocno zarysowane, poszerzone błotniki, elegancką, sportową końcówkę rury wydechowej oraz imponujący wybór zestawów kół i felg (od 16 do 22 cali średnicy).
Zastosowanie nowoczesnej jednostki kontrolnej silnika pozwala na wyciągnięcie z jednostki napędowej niemal 30 KM więcej (169 KM/384 Nm) w stosunku do wersji seryjnej (140 PS/320 Nm).
Volkswagen Tiguan Delta4x4 Wersja terenowa
Dla prawdziwych facetów przygotowano specjalny "body styling kit", składający się z osłon podwozia (z przodu i z tyłu) ze zintegrowanym układem wydechowym i bocznymi progami z rur wykonanych z ręcznie polerowanej stali szlachetnej, o średnicy 76 mm. Sylwetkę Iguana zmieniono nieco, poszerzając rozstaw kół, dodając sportowe felgi W ciekawych kolorach i kratkę grilla polakierowaną w kolorze nadwozia.
Podwozie podniesiono, zwiększając prześwit o 50 mm, dodano także duże opony, aby każdy posiadacz Tiguana Delty 4x4 mógł wreszcie odkryć w sobie prawdziwego “offroadera”.
Za ulepszonego Tiguana z pełnym wyposażeniem nabywca będzie musiał zapłacić 30 000 euro.

Źródło: Delta4x4
strona głównaredakcjaforum samochodoweregulaminreklama

Copyright © 1999-2015 MotoNews.pl
Regulamin i warunki korzystania z serwisu