Chevrolet zaprezentuje w Genewie model HHR

Chevrolet zaprezentuje w Genewie model HHR16.02.2007
Chevrolet Europe rozważa import fascynującego modelu HHR, który zostanie zaprezentowany 6 marca podczas Salonu Samochodowego w Genewie. Ten unikalny kompaktowy samochód łączy doskonały wygląd i możliwości adaptacji wnętrza ...

Genewa. Chevrolet Europe rozważa import fascynującego modelu HHR, który zostanie zaprezentowany 6 marca podczas Salonu Samochodowego w Genewie. Ten unikalny kompaktowy samochód łączy doskonały wygląd i możliwości adaptacji wnętrza do każdego stylu życia.

Chevrolet zaprezentuje w Genewie model HHR 1 Model HHR wyróżnia się designem zainspirowanym użytkowym Chevroletem Suburban z 1949 roku.

HHR to samochód czterodrzwiowy z otwieraną do góry klapą bagażnika. Wysoka linia dachu nawiązuje do nowatorskiego w ówczesnych czasach modelu Suburban. Dzięki swoim masywnym kwadratowym błotnikom i półkolistej osłonie chłodnicy model HHR wygląda naprawdę wyjątkowo. Przednie reflektory i podwójne światła z tyłu łączą nowoczesność z dawnym stylem modelu Corvette. Zachodzące na dach drzwi są częścią przejrzystego, choć pełnego detali designu, rzadko spotykanego we współczesnych samochodach. Tylne okno HHR płynnie zlewa się z układem szyb bocznych pojazdu.

HHR oferuje wybór 2 rodzajów zaawansowanych technologicznie czterocylindrowych silników rzędowych, które łączą w sobie moc użytkową, oszczędne zużycie paliwa i ograniczenie emisji spalin. Do wyboru są dwie jednostki: 2.2 l o mocy 149 KM i momencie obrotowym 210 Nm oraz większy 2.4 l o mocy 175 KM i momencie obrotowym 228 Nm.