Nowe wersje z dieslem w ofercie Chevroleta

Nowe wersje z dieslem w ofercie Chevroleta06.04.2007
Po udanym debiucie silnika wysokoprężnego w Captivie i jego premierze w modelu Epica silnik ten mogą teraz wybrać nabywcy Chevroleta Lacetti. Chevrolet oferuje dwie wersje nowoczesnej wysokoprężnej jednostki 2.0 z wtryskiem bezpośrednim common rail ...

Po udanym debiucie silnika wysokoprężnego w Captivie i jego premierze w modelu Epica silnik ten mogą teraz wybrać nabywcy Chevroleta Lacetti.

Chevrolet oferuje dwie wersje nowoczesnej wysokoprężnej jednostki 2.0 z wtryskiem bezpośrednim common rail: silnik o mocy 110 kW/150 KM napędza modele Captiva i Epica, a ten o mocy 89 kW/121 KM dostępny będzie w modelach Lacetti. Mocna i ekonomiczna, czterocylindrowa jednostka wysokoprężna wykorzystuje najnowszej generacji układ wtryskowy firmy Bosch typu common rail, w którym wtryskiwacze wprowadzają mieszankę paliwową do komory spalania pod ciśnieniem nawet 1 600 bar. Inne cechy techniczne tej wyposażonej w pojedynczy, górny wałek rozrządu jednostki, to aluminiowa głowica, cztery zawory na cylinder i dwa wałki wyrównoważające.

Źródło: Chevrolet