Aż sześć nowych modeli Chevroleta

Aż sześć nowych modeli Chevroleta05.06.2007
Nowy Chevrolet Captiva to pierwszy model nowej generacji, który zapoczątkował kolejny rozdział w historii koncernu. Na przestrzeni kilku lat na rynku pojawi się bowiem aż sześć zupełnie nowych samochodów tej marki ...

Nowy Chevrolet Captiva to pierwszy model nowej generacji, który zapoczątkował kolejny rozdział w historii koncernu. Na przestrzeni kilku lat na rynku pojawi się bowiem aż sześć zupełnie nowych samochodów tej marki.

W roku 2010 w sprzedaży pojawi się kolejny model 4x4 o nazwie Trax, który będzie pozycjonowany poniżej Captivy. Również następca modelu Tacuma ma szansę wejść do produkcji jeszcze przed rokiem 2010. Innymi ważnymi samochodami będą następca popularnego Lacetti oraz nowe supermini, które przejmie pałeczkę po Aveo.

W Wielkiej Brytanii pojawi się również 400 konne Camaro. Zniecierpliwieni klienci będą mogli składać zamówienia na amerykańskiego 'muscle cara' już w 2009 roku. Rok później zadebiutuje wersja Cabrio.

Wszystkie nowe modele Chevroleta nie będą opracowywane wspólnie z koreańskim koncernem Daewoo. Jego miejsce zastąpi Opel, który ma już w swojej ofercie model Antara, zbudowany na bazie Captivy.

Źródło: What Car?, Informacja Moto Target