Zostało tylko kilka Victory Edition Corvette

Zostało tylko kilka Victory Edition Corvette12.11.2007
Europejski oddział General Motors poinformował, że limitowana edycja Corvette C6 Coupe Victory Edition, która weszła na rynek w marcu tego roku została już niemal całkowicie wyprzedana i w salonach sprzedaży zostało zaledwie kilka egzemplarzy.

Szczerze mówiąc nie bardzo wiemy, jak interpretować to oświadczenie, bo zwykle tego typu słowa w ustach producenta oznaczają, że nie jest on zadowolony z tempa sprzedaży i chciałby szybciej "pozbyć się" aut z magazynu.

Zostało tylko kilka Victory Edition Corvette 1Chodzi tu chyba jedynie o ambicję GM, ponieważ pojazd jest rzeczywiście atrakcyjny i nie sądzimy, aby miał problem ze znalezieniem nabywców.

Victory Edition zadebiutowało na początku tego roku, a Chevrolet wyprodukował tylko 250 egzemplarzy tego modelu. Napędza ją 6-litrowy silnik LS2 V8 o mocy 404 KM współpracujący z sześciobiegową skrzynią manualną. Każdy egzemplarz posiada numerowaną plakietkę identyfikacyjną, a nabywcy mogą skorzystać ze specjalnego treningu na jednym z europejskich torów wyścigowych. {AKAPIT Jeśli więc macie Państwo zbędne 70 790-74 390 euro, to ostatnia okazja, aby zafundować sobie luksusową Corvettę.

Źródło: GM Europe