Najlepsze auto świata

Najlepsze auto świata16.06.2008
Jakie jest najlepsze i najszybsze auto świata? Wiadomo - służbowe lub z wypożyczalni. Niestety w obu przypadkach nie zawsze możemy liczyć na auto naszych marzeń. Amerykańska sieć wypożyczalni Hertz znalazła sposób na to, ...

...aby twoje wakacyjne auto nie było nudną białą Corsą, Punto lub Hyundaiem Atosem.

Tego lata w kilku wypożyczalniach sieci pojawi się specjalny model Corvette ZHZ. Zasili on wąską grupę aut z kolekcji Fun Collection w której znaleźć możemy Nissana 350Z, Mustanga GT, czy wspaniałe Shelby GT-H. Każdy może być twój za niewielką opłatą około 130 dolarów dziennie plus kaucja z karty kredytowej.

Corvette ZHZ w jaskrawym żółtym kolorze z szerokim czarnym pasem na masce z pewnością zrobi wrażenie na każdym nadmorskim bulwarze. Tym bardziej że ten model powstał specjalnie na zamówienie Hertz i będzie ich tylko 500 sztuk. Każda wyposażona jest w 436-konny silnik V8, automatyczną przekładnię z możliwością zmiany przełożeń za pomocą łopatek przy kierownicy, tylny spoiler, mocne audio z odtwarzaczem CD/MP3 oraz 18-calowe obręcze z przodu i 19-calowe na tylnej osi.

Pewnie sprawdzacie już numer do najbliższego agenta Hertz? Spokojnie, auta dostępne będą jedynie w oddziałach firmy w Los Angeles, Nowym Jorku i San Francisco.

Źródło: Cars&Deals, informacja Moto Target