It hurts(z), czyli Corvettą do restauracji

It hurts(z), czyli Corvettą do restauracji31.07.2008
Nie minął nawet miesiąc od kiedy sieć wypożyczalni samochodów Hertz wprowadziła do oferty specjalny model Corvette ZHZ, a już jeden z klientów postanowił zaparkować ją w jednej z restauracji w Dallas.

Auto wyposażone w 436-konny silnik V8 dostępne jest wyłącznie dla klientów sieci Hertz w ramach oferty "Fun Collection". To grupa aut stworzonych z myślą o czerpaniu przyjemności z jazdy. Oprócz Corvetty możemy na przykład wypożyczyć 350-konnego Forda Mustanga, czy któreś z europejskich super-aut. Powstało tylko 500 egzemplarzy Corvette ZHZ z charakterystycznym żółtym lakierem i biegnącym na całej długości auta czarnym paskiem. Samochody nie są dostępne w oficjalnej sprzedaży, można je wyłącznie wypożyczyć. Z tej okazji skorzystał pewien klient, który zapewne na skutek emocji towarzyszących jeździe tym autem, postanowił efektownie podjechać pod luksusową restaurację "La Madeleine" w Dallas.

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, a właściciel restauracji wystawił słony rachunek klientowi i to bynajmniej nie za potrawy, których nawet nie zdążył zamówić. It hurt(z)!

Źródło: Dallas Fox, informacja Moto Target