Chevrolet Camaro Transformers Edition

Chevrolet Camaro Transformers Edition27.07.2009
Fani "Autobotów" będą zachwyceni! Chevrolet wprowadza do sprzedaży model Camaro Transformers Special Edition. Identycznie wyglądające Camaro występowało w drugiej części filmu Transformers. Także żółte, z czarnymi pasami na masce, ...

...zagrało pozytywnego bohatera o imieniu Bumblebee.

Chevrolet Camaro Transformers Edition 1 Specjalny pakiet kosztuje 995$ dolarów i dostępny jest w wersjach LT oraz SS (w pakiecie RS). Za tę kwotę w aucie pojawia się logo Transformersów w kilku miejscach nadwozia i wnętrza: z boku, na przednich błotnikach, pośrodku felg aluminiowych oraz na środkowym podłokietniku w kabinie pasażerskiej. Ponadto, samochód pomalowany jest charakterystycznym żółtym lakierem z kontrastującymi, czarnymi pasami na masce.

Chevrolet Camaro Transformers Edition jest już dostępny w salonach samochodowych w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że podstawowa odmiana dysponuje silnikiem V6 o mocy 304 koni mechanicznych, łączonym z automatyczną lub mechaniczną skrzynią biegów. Ponad nią w ofercie znajdują się dwie V-ósemki. Pierwsza, słabsza, współpracuje tylko z automatem i wytwarza moc 400 koni mechanicznych. Najostrzejsza wersja ma 426 koni mechanicznych oraz przekładnię mechaniczną lub automatyczną.

Źródło: fot. Chevrolet, informacja Moto Target