Każdy Chevrolet ma teraz coś z Corvette

Każdy Chevrolet ma teraz coś z Corvette13.10.2010
Najnowsza aplikacja do iPhone’a "Drive the Noise", wydana ostatnio przez Chevroleta, nawiązuje do modeli mogących poszczycić się wspaniałymi osiągami. Została ona opracowana na podstawie rzeczywistych dźwięków pochodzących z ...

Każdy Chevrolet ma teraz coś z Corvette 1...najlepszych Chevroletów o wysokich osiągach. Użytkownicy mają możliwość wyboru kilku symulacji, takich jak Corvette czy Camaro, natomiast dla entuzjastów wyścigów WTCC Chevrolet przygotował Cruze’a World Touring.

Aplikacja reaguje na ruch pojazdu, odpowiednio zmieniając natężenie dźwięku. Urządzenie to można podłączyć do gniazda USB we wnętrzu samochodu. Aplikacja „Drive the Noise” to nie tylko zabawa w samochodzie. Można np. ostrzegać pieszych o tym, że zaraz nadjedziesz rowerem lub, jeśli jesteś wystarczająco odważny, w pociągu, aby dostarczać rozrywki innym pasażerom...

Aplikacja „Drive the Noise” jest kompatybilna z najnowszymi produktami firmy Apple, takimi jak iPhone, iPod Touch i iPad. Można ją bezpłatnie pobrać ze strony sklepu internetowego iTunes na stronie: www.apple.com/itunes.

Jeśli kierowcy najnowszych Chevroletów Sparka i Cruze’a stwierdzą, że znudziła im się ich kolekcja płyt CD lub lokalna stacja radiowa, mają teraz idealną alternatywę.

Źródło: Chevrolet