Chevrolet na SEMA 2010

Chevrolet na SEMA 201022.10.2010
Odbywający się co roku w Las Vegas motoryzacyjny show SEMA jest znany z prezentacji zupełnie wyjątkowych modeli, które potocznie określilibyśmy "odlotowymi", "szalonymi", a nawet "dziwacznymi". Zwykle też są to pojazdy przygotowane specjalnie...

... na potrzeby wystawy i nie znajdują one kontynuacji w postaci wersji produkcyjnej. Jednak wydaje się, że podczas tegorocznych targów SEMA, które odbędą się w dniach 2-5 listopada zobaczyć będzie można rozwiązania mające szansę na zagoszczenie na ulicach i drogach Ameryki.

Chevrolet opublikował bowiem film wideo zapowiadający, co ciekawego marka będzie miała do zaprezentowania w Las Vegas. Producent określił to mianem „niespodzianek”, a jego przedstawiciele sugerują w wideo, że niektóre z nich wejdą do normalnej, seryjnej produkcji.

Wygląda na to, że chodzi przede wszystkim o pewne elementy wyposażenia, takie jak wyjątkowe felgi i akcesoria marki „Jake” oraz elementy graficzne ozdabiające modele Corvette, a także kilka zestawów poprawiających aerodynamikę i wygląd nadwozia Camaro.


Źródło: Chevrolet