Koncepcyjne Chevrolety na SEMA 2010

Koncepcyjne Chevrolety na SEMA 201002.11.2010
Podczas odbywającego się w tym tygodniu SEMA Show Chevrolet pokaże nie tylko nowe technologie i akcesoria, o czym pisaliśmy już wcześniej, lecz także kilka nowych pojazdów koncepcyjnych z trzema samochodami pokazowymi ...

...reprezentującymi nową rodzinę małych modeli marki. Koncept Z-Spec ma przedstawiać nowe pomysły projektantów Chevroleta dotyczące potencjalnej nowej linii wyposażeniowej i zostanie zademonstrowany na przykładzie koncepcyjnych wersji nowego Chevroleta Cruze, nowego Volta i Sparka.

Koncepcyjne Chevrolety na SEMA 2010 1 Na stoisku Chevroleta pojawią się także specjalne wersje modeli Camaro i Corvette z nowymi elementami stylistycznymi i sportowymi komponentami, które mają unaocznić nam, że w obu pojazdach drzemie potencjał do zwycięstw na torze wyścigowym. Chevrolet w czasie SEMA Show ogłosi także oficjalnie informacje na temat dwóch nowych edycji specjalnych Camaro, które zostaną wyprodukowane w 2011 roku – będą to Camaro Synergy Series i XM Accessories Appearance Package.

Na SEMA Show zadebiutują dwa dodatkowe, koncepcyjne Camaro: Camaro Red Flash i Camaro SSX Track Car, każde z nich wyposażone będzie w oryginalne akcesoria Chevroleta oraz nowe pomysły projektantów pracujących dla amerykańskiej marki. Dwie koncepcyjne Corvetty: Z06X Track Car i Corvette Jake także zostaną pokazane po raz pierwszy szerokiej publiczności – są to modele przystosowane do jazdy po torach wyścigowych.

Źródło: Chevrolet, opracowanie: BM