Chevrolet Colorado, przedpremiera nowego pickupa

Chevrolet Colorado, przedpremiera nowego pickupa10.03.2011
Chevrolet uchylił rąbka tajemnicy, prezentując na przedpremierowym pokazie nowy model pickupa Colorado, którego oficjalna premiera odbędzie się przed 32. Międzynarodowym Salonem Motoryzacyjnym w Bangkoku, rozpoczynającym się 25 marca.

Pokazowy model to zapowiedź średniej wielkości pickupa nowej generacji – Chevroleta Colorado, skonstruowanego w oparciu o duże doświadczenie marki w tworzeniu tego typu samochodów.

Na miejsce światowej premiery wybrano Tajlandię ze względu na popularność pickupów oraz coraz większą wagę rynku tajskiego dla Chevroleta. W 2010 r. segment pickupów stanowił 43% wszystkich samochodów sprzedawanych w Tajlandii.

Chevrolet Colorado, przedpremiera nowego pickupa 1Nowy model Colorado wejdzie do sprzedaży w Tajlandii pod koniec tego roku.

Pickupy odgrywają ważną rolę na większości rynków południowoazjatyckich. – powiedziała Susan Docherty, wiceprezes GMIO ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej. Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w Tajlandii, gdzie takie półciężarówki jak Colorado zakorzeniły się w lokalnym stylu życia. Wydawało się naturalne, aby nasz zupełnie nowy Colorado pokazać opinii publicznej po raz pierwszy właśnie w Tajlandii.

Więcej informacji na temat pickupa zostanie ujawnionych podczas światowej premiery. Premierową prezentację pokazowego modelu Chevroleta Colorado będzie można oglądać na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku w dniach 25 marca – 5 kwietnia 2011 r.

Źródło: Chevrolet